Ieškau Geodezininkės/Matininkės padėjėjos darbo Vilniuje

Ieškantiems ir siūlantiems, darbą bei praktiką

Moderatorius: Andrius P.

Ieškau Geodezininkės/Matininkės padėjėjos darbo Vilniuje

zivyle » 31 Spa 2016, 14:57

Sveiki,
Ieškau matininkės arba matininko padėjėjos darbo Vilniuje. Studijuoju Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje 3 kurse.
Moku dirbti "Autodesk" ," GeoMap", "GeoMatininkas", "Byla" , "ArcGis" programomis bei "Microsoft Office" paketo programomis. Esu dirbusi su GPS imtuvais ir el. tacheometrais, braižiusi topografines nuotraukas, rengusi kadastrines bylas ir t.t.
Vertinu draugišką, organizuotą kolektyvą. Mielai imuosi iniciatyvos, bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis. Sugebu sau kelti tikslus ir jų siekti. Esu darbšti, pareiginga, atsakinga, nuoširdi. Esu dalyvavusi nemažai visokiuose konferencijose, kaip "MLRS", rengusi projektus, dalyvavusi mokslo konferencijose. Turiu vairuotojo pažymėjimą ir automobilį.
2015-05 iki 2015-06 praktika su geodeziniais prietaisais (darbas su nivelyru ir tacheometru).
2016-05 iki 2016-06 praktika su geodeziniais prietaisais (GPS, nivelyras, tacheometras)
2016-09 iki 2016-10 tiksliųjų geodezinių matavimų praktika ir inžinerinių geodezinių matavimų praktika.


Su manimi galima susisiekti el. p. zivyle.dyglyte@gmail.com
Vartotojo avataras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 31 Spa 2016, 14:43

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 22 svečių