GEODEZININKO ASISTENTAS (Robotizuotų tacheometrų valdymas)

Ieškantiems ir siūlantiems, darbą bei praktiką

Moderatorius: Andrius P.

Re: GEODEZININKO ASISTENTAS (Robotizuotų tacheometrų valdyma

arminas » 25 Bal 2016, 18:22

Aš vis dar nesuprantu iš kur tu įsikalei į galvą, kad geomap'ą laikau pažangiausia technologija? :D Ar kurioj nors vietoj rašiau tai? :) Pažangios programos - OrbitGT, Undet (tų pačių Infoera kurtas) :) kitų programų net neskelbiu, nes tai dalis technologinio proceso. Kadangi Undet lietuvių gamintojų, tai manau jau visi žino apie ją, o OrbitGT viso paketo kaina ten jau apie 30k eurų, tai irgi nemanau, kad visi pirkinės :) Tai ir negalia pasipasakot, o visa kita - konfidencialu :)
Vartotojo avataras
Dalyvis
 
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 03 Rgs 2012, 13:34

Re: GEODEZININKO ASISTENTAS (Robotizuotų tacheometrų valdyma

Dynamic » 25 Bal 2016, 18:44

Viskas paprasta - parašyta, pažangiausios pasaulyje technologijos, atidarai skelbime prikabintą dokumentą - ten AutoCAD platforma... visa kita iš diskusijos. Beje, jei Bentley religija, tai Autodesk - mokslinis komunizmas.
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 01 Rgp 2014, 13:10

Re: GEODEZININKO ASISTENTAS (Robotizuotų tacheometrų valdyma

arminas » 25 Bal 2016, 18:55

Pažangiausios technologijos neapsiriboja viskuo ką turim ir/ar vien tik softu :) Taip kad, pieštukai bus iš grafito, tušinukuose tušas, o kompiuteriuose suksis AutoCAD :) Neturi viskas būti naujai išrasta :) Čia tiesiog bandei prikibt prie žodžio ir interpretuot savaip, tik kodėl - dar neaišku :)

Komunizmas teoriniam lygmeny yra geriausia forma - tik va, su praktiniu pritaikymu dar kolkas viską sugadina žmogiškasis faktorius :) Gal ir čia panašiai?
Vartotojo avataras
Dalyvis
 
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 03 Rgs 2012, 13:34

Re: GEODEZININKO ASISTENTAS (Robotizuotų tacheometrų valdyma

Dynamic » 25 Bal 2016, 19:04

arminas rašė:Pažangiausios technologijos neapsiriboja viskuo ką turim ir/ar vien tik softu :) Taip kad, pieštukai bus iš grafito, tušinukuose tušas, o kompiuteriuose suksis AutoCAD :) Neturi viskas būti naujai išrasta :) Čia tiesiog bandei prikibt prie žodžio ir interpretuot savaip, tik kodėl - dar neaišku :)

Komunizmas teoriniam lygmeny yra geriausia forma - tik va, su praktiniu pritaikymu dar kolkas viską sugadina žmogiškasis faktorius :) Gal ir čia panašiai?


Noriu įvesti aiškumo - ne esmė kaip Jūs ruošatės dirbti, ar ką daryti, bet esmė, ka čia rašote... Čia paprasčiausia etika, niekas aukščiausios formos būdvardžiais nesišvaisto... Galima ne programų pavadinimus rašyti, o pačias funkcijas, tikėtiną rezultatą... Aš duodu patarimą kaip žmogus, pakankamai patyręs šioj srity. Ir patikėkit, bus ir rezultatas, ir nebus sudeginti tiltai tiems, kurie jau senai užsiima tais reikalais, kurie tamstai patiktų. Aš siūliau pabendrauti per a.ž., bet jei jau viešai, tai irgi gerai. Apie komunizmą netęskim, rūgštis tiesiog.
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 01 Rgp 2014, 13:10

Re: GEODEZININKO ASISTENTAS (Robotizuotų tacheometrų valdyma

arminas » 25 Bal 2016, 19:38

Dabar peržiūrime, ką aš parašiau. Kaip supratau tai užkliuvo pirmi sakiniai skelbime: "LiMAP - įmonė valdanti pažangiausias civilines matavimų technologijas pasaulyje. Veikloje naudojame unikalias ir išskirtines 3D duomenų valdymo programas."

Visų pirma, tu kalbėjai vien apie software'ą. Mano parašymas apie software'ą buvo - unikalias ir išskirtines 3D duomenų valdymo programas. OK. Ką tai reiškia? Atsakysiu - Unikalios ir išskirtinės, tokia pavadinti galima OrbitGT. Tai analogų savo galimybėmis neturinti programa. Kitų programų, kurios pritaikytos išskirtinai mūsų veiklai - negaliu sakyti, tačiau dirbantys tikrai pabandys ir sužinos :)
O apie pažangiausias technologijas užsimindamas paminėjau ir žodelį matavimų! Tai jau hardware'as arba kitaip - "geležis". Prietaisai, naudojami matavimams. Ir tai tikrai pažangiausi savo srityje. Apie tai net neužsiminei :)
Taip kad, paskaitei bile paskaityt, pamatei vieną žodį neperskaitęs konteksto ir rašai apie etiką? :)

Ne forume ir ne asmeninėmis žinutėmis, o susitikus būtų geriausia apie technologijas kalbėtis :)
Nesišvaistom beprasmiais žodžiais ar aukščiausios formos būdvardžiais be reikalo. Technologijos tikrai pažangiausios, o ir Lietuvoje pažangesnių nenaudoja. Nebent atsivežę iš Lenkijos ar Latvijos :) Tiesa, turi viena valstybinė įmonė, tačiau technologija ten senesnė naudojama. Tad nematau, kurioje vietoje aš kažką parašiau neatitinkančio realybės? Pasikartosiu, tačiau - apie softą parašiau - unikalus ir išskirtinis - taip ir yra. Pažangiausias civilines matavimų technologijas - tikrai taip! Sekantis lygis - karinis, tačiau kainos ir panaudojimo ribojimai - neadekvatūs tikslui :)
Vartotojo avataras
Dalyvis
 
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 03 Rgs 2012, 13:34

Re: GEODEZININKO ASISTENTAS (Robotizuotų tacheometrų valdyma

Dynamic » 25 Bal 2016, 19:45

Dabar jau pasipylė tikros nesąmonės. Kažkokia nenusisekusi reklaminė kampanija, čia bet kurio gamintojo paklausk apie jo produkciją - viskas bus geriausia, ir softas, ir prietaisai... Blogai... ką gi, tebunie taip, man daugiau nėra ką komentuoti.
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 01 Rgp 2014, 13:10

Re: GEODEZININKO ASISTENTAS (Robotizuotų tacheometrų valdyma

arminas » 25 Bal 2016, 19:47

:) Sėkmės, daugiau neturiu ką pridurti :)
Gerai kai yra laisvo laiko apie nieką pakalbėti... Pažangu :)
Vartotojo avataras
Dalyvis
 
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 03 Rgs 2012, 13:34

Re: GEODEZININKO ASISTENTAS (Robotizuotų tacheometrų valdyma

Dynamic » 25 Bal 2016, 19:54

Taip, aš randu laisvo laiko paskaityti ir pagalvoti... toks jau esu ir nepavydžiu tiems, pas kuriuos tam laiko nėra
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 01 Rgp 2014, 13:10

Ankstesnis

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 41 svečių
cron