Ieškau geodezininko praktikos

Ieškantiems ir siūlantiems, darbą bei praktiką

Moderatorius: Andrius P.

Ieškau geodezininko praktikos

ugne555 » 16 Sau 2014, 17:26

Esu trečio kurso studentė Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Studijuoju Geodeziją ir kadastrą. Ieškau praktikos 2014 metų balandžio mėn. Būtų gerai, kad didžiąją dalį praktikos galėčiau atlikti namuose. Tai gali būti bet koks darbas.
Vartotojo avataras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 23 Geg 2013, 22:11

Re: Ieškau geodezininko praktikos

Narma » 17 Sau 2014, 17:34

o kur tavo namai??
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 07 Bir 2011, 15:20

Re: Ieškau geodezininko praktikos

henrisk » 17 Sau 2014, 20:30

tai čia gautųsi tik 50% praktikos. Tik kameraliai viską, bet reikia ir lauko darbų :)
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 214
Užsiregistravo: 26 Vas 2011, 20:56
Miestas: Šilutė

Re: Ieškau geodezininko praktikos

indre.dar » 29 Sau 2014, 21:47

Sveiki, aš taip pat ieškau vietos praktikai atlikti. Esu VGTU trečio kurso geodezijos studentė, specializacija - nekilnojamojo turto kadastras. Praktika bus nuo 2014 m. rugsėjo mėn., tačiau norėčiau pradėti bet kada ir pabūti praktikante vien dėl savęs, kad kuo greičiau susipažinčiau su darbo specifika, įgaučiau kuo daugiau ir kuo įvairesnių praktinių žinių.
Turiu šiek tiek praktikos kadastrinių lentelių pildyme, planų tvarkyme. Ieškau Vilniuje.
Paskutinį kartą redagavo indre.dar 30 Sau 2014, 12:13. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 29 Sau 2014, 20:36
Miestas: Vilnius

Re: Ieškau geodezininko praktikos

horn » 30 Sau 2014, 09:49

indre.dar rašė:Sveiki, aš taip pat ieškau vietos praktikai atlikti. Esu VGTU trečio kurso geodezijos studentė, specializacija - nekilnojamojo turto kadastras. Praktika bus nuo 2014 m. rugsėjo mėn., tačiau norėčiau pradėti bet kada ir pabūti praktikante vien dėl savęs, kad kuo greičiau susipažinčiau su darbo specifika, įgaučiau kuo daugiau ir kuo įvairesnių praktinių žinių.
Turiu šiek tiek praktikos kadastrinių lentelių pildyme, planų tvarkyme.

Na iš Rokiškio ne per toli tau važinėti?
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 224
Užsiregistravo: 06 Geg 2009, 11:49
Miestas: Kaunas

Re: Ieškau geodezininko praktikos

indre.dar » 30 Sau 2014, 12:15

horn rašė:
indre.dar rašė:Sveiki, aš taip pat ieškau vietos praktikai atlikti. Esu VGTU trečio kurso geodezijos studentė, specializacija - nekilnojamojo turto kadastras. Praktika bus nuo 2014 m. rugsėjo mėn., tačiau norėčiau pradėti bet kada ir pabūti praktikante vien dėl savęs, kad kuo greičiau susipažinčiau su darbo specifika, įgaučiau kuo daugiau ir kuo įvairesnių praktinių žinių.
Turiu šiek tiek praktikos kadastrinių lentelių pildyme, planų tvarkyme.

Na iš Rokiškio ne per toli tau važinėti?


Ieškau Vilniuje, nes kitaip nesuderinčiau su mokslais.
Vartotojo avataras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 29 Sau 2014, 20:36
Miestas: Vilnius


Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 15 svečių