Ieškau darbo geodezijos srityje

Ieškantiems ir siūlantiems, darbą bei praktiką

Moderatorius: Andrius P.

Ieškau darbo geodezijos srityje

Sarunas_NT » 02 Rgp 2013, 23:30

Esu baigęs nekilnojamojo turto matavimų inžinerija, tad noriu tobulinti žinias ir toliau. Gerai moku dirbti ArcGis ir GeoMap, bei AutoCad programine įranga, tai pat esu dirbęs su GeoVectra, Fotomod, MikeUrban programomis, kas be ko ofisu dirbu neprastai :lol: . Moku matuoti GPNS prietaisu elektroniniu ir optiniu tacheometru, bei nivelyru. Turiu nuosavą mašiną ir 4 metų vairavimo stažą, darbo ieškau Kaune, bet domina pasiūlimiai ir kituose miestuose :) . Lauksiu Jūsų pasiūlimų . ;)
Paskutinį kartą redagavo Sarunas_NT 02 Rgp 2013, 23:59. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 02 Rgp 2013, 23:00

Re: Ieškau darbo geodezijos srityje

sarrras » 02 Rgp 2013, 23:50

Sarunas_NT rašė:Esu baigias nekilnojamojo turto matavimų inžinerija, tad noriu tobulinti žinias ir toliau. Gerai moku dirbti ArcGis ir GeoMap, bei AutoCad programine įranga, tai pat esu dirbęs su GeoVectra, Fotomod, MikeUrban programomis, kas be ko ofisu dirbu neprastai :lol: . Moku matuoti GPNS prietaisu elektroniniu ir optiniu tacheometru bei nivelyru. Turiu nuosavą mašiną ir 4 metų vairavimo stažą, darbo ieškau Kaune, bet domina ir pasiūlimiai kituose miestuose :) . Lauksiu Jūsų pasiūlimų . ;)

nepamiršk, kad ši žinutė iškart apie tave kai ką pasako, tad ištaisyk klaidas.
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 29 Kov 2010, 12:22
Miestas: Vilnius

Re: Ieškau darbo geodezijos srityje

Julius » 03 Rgp 2013, 09:45

Sarunas_NT rašė: kas be ko ofisu dirbu neprastai :lol: .


:shock:
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 20 Rgs 2012, 12:46
Miestas: Klaipėda


Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 16 svečių