Derinimas su Kretingos TELIA ypatumai

Derinimas su Kretingos TELIA ypatumai

LukasMackevicius » 28 Vas 2018, 14:34

Sveiki,

Ar esate susidūrę kas nors dar su ponu Vytautu Narvilu, Telia Kretinga vadovu, ir jo minimais 'nuostatais' jog erdvinė požemio informacija neteikiama, prieigos jis neturi tačiau gali pasakyti kad derinami erdviniai duomenys TOPD sistemoje visgi neteisingi. Reikia kviestis specialistą su ieškikliu, mokėt šaibas.

(tai kaip gali pasakyt kad neteisingi jeigu neturi net prieigos prie sistemos?)

Ar čia ne vietinės nomenklatūros rinkliavos sistema kartais?

Padėkit susivokti Kolegos.
Vartotojo avataras
Dalyvis
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 22 Vas 2016, 14:20

Re: Derinimas su Kretingos TELIA ypatumai

Valas88 » 28 Vas 2018, 15:22

Na aš manau, kad ryšio kabeliai yra toks pats kartografinis objektas kaip ir kitos požeminės ar antžeminės komunikacijos, todėl klojimo ar tiesimo metu šie objektai turi būti geodeziškai vietovėje pamatuoti ir atvaizduoti brėžiniuose ir teikiami geodezininkams dwg ar shape formatu neatlygintinai, nes jeigu tokie objektai nėra pamatuoti ir niekur nėra apie juos kartografinės informacijos, kuri atititktų teisės aktus, tuomet tos komunikacijos yra nelegalios tolygiai kaip savavališką statyba.
Pas mane buvo atvejis atlikinėjau topografija namų valdoje, tai mano užsakovas turėjo paskambinti į Telia trumpuoju numeriu ir užsakyti, kad jų specialistas man vietovėje parodytų jų įvadinius ryšio kabelius, būtent todėl, kad užsakovas, o ne aš (geodezininkas) kreipiausi į juos todėl nereikėjo mokėti jiems pinigų už šitą paslaugą.
Vartotojo avataras
Dalyvis
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 14 Rgp 2012, 13:20

Re: Derinimas su Kretingos TELIA ypatumai

LukasMackevicius » 28 Vas 2018, 19:07

Užsakovas irgi nesuinteresuotas mokėti papildomai. Esmė ta kad informacijos tai jie netalpina ir išmatuotos duomenų bazėje pas juos neatsiranda, tai yra vienkartinės paslaugos kitaip sakant rinkliava ir laiko gaišimas. Durnynas totalus. Kiti tai mldc bent atsiunčia screenshotus, užpaišai ir ramu nes žmonėms aišku jog niekas tu tavo užneštų tikslių matavimų nerenka ir kas kart per naują viskas.
Vartotojo avataras
Dalyvis
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 22 Vas 2016, 14:20

Re: Derinimas su Kretingos TELIA ypatumai

Robis » 01 Kov 2018, 00:39

Lukai, čia kolegos iš LGMS nuveikė didelį darbą, pasidomėkit.
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 17 Rgs 2013, 11:22


Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias