Puslapis 1 iš 1
Geomatininko iškraipyta plano forma
Parašytas:
19 Lie 2016, 13:12
TMZ
1. Planas rengiamas pagal RC sprecifikaciją
2. Atliekama patikra per RC Geomatininką - viskas tinka
3. Teikiama byla į RC (mokami pinigai) - Geomatininkas išdarko plano antrą pusę
4. RC sako, kad planas sugeneruotas su RC Geomatininkų neatitinka LRV 534 nuratimo 37 p.
5. Klausimas - kodėl?
Re: Geomatininko iškraipyta plano forma
Parašytas:
19 Lie 2016, 14:10
Saulius
Tomai, gal gali parašyti, kaip tu skenavai, kokiu formatu?
Nes patikrink savo plano dydį (Page size) - rodo 51*36 colių.
T.y. A0 formatas, nors tavo planas akivaizdžiai turi būti A3 formato.
O koordinačių žiniaraščio lapą atspausdink ant A3 formato lapo - pamatysi, kad visai neįžiūrimi skaičiai.
Re: Geomatininko iškraipyta plano forma
Parašytas:
19 Lie 2016, 17:00
TMZ
Na, tiek dar supratau.
Akivaizdu, kad mano nuskenuoto failo dydis nėra A3
Re: Geomatininko iškraipyta plano forma
Parašytas:
19 Lie 2016, 17:11
TMZ
Taigi, ačiū Sauliau už klausimo 1-os dalies paaiškinimą. Dabar žinosiu, kad Geomatininkas plano mastelį pasirenka iš įkelto *.pdf failo formato ir tokiu pat dydžiu atvaizduoja generuotą formą.
Turėčiau pastabą, kad plano mastelis galėtų būti vienu iš *dwg lentelės duomenų, nes būtent nuo o skaičiuojami galimi nukrypimai, o ne nuo jo atvaizdavimo pdf'e. Tačiau kadangi pats prašoviau su lapo dydžiu, šį momentą galim nutylėti.
Lieka neatsakyta, kodėl tokio tipo duomenų atvaizdavimas (akivaizdžiai neracionalus, bet teisėtas) neatitinka 534 nutarimo?
Pridėsiu *.pdf reikalavimus iš 2014-04-01 RC Geomatininko tvarkos aprašo. Čia nepasakyta, kad tai yra klaida
Re: Geomatininko iškraipyta plano forma
Parašytas:
25 Lie 2016, 13:55
Saulius
Tomai, šį savo koordinačių žiniaraštį atspausdink ant A3 formato lapo. Ar normaliai įžiūrimos koordinatės?
Teigiu, kad tvarkytoja ir rėmėsi tuo - neįskaitomas.