Fluger rašė:Gal kas žino kaip ant žemės sklypo plano ant koordinačiu tinkelio užmesti koordinačių užrašą?
Fluger rašė:Sveiki kolegos,
Susiduriau su problema NŽT netvirtina bylos dėl blogai užpildytų žemės sklypo kadastro duomenų , konkrečiai yra punktas Žemės sklypo naudojimo būdas,sklypui po detalaus yra nustatytį keli naudojimo būdai t.y. susisiekimo ir inžinerinių tinklų koridorių teritorijos 80% ir atskirųjų želdynų teritorijos 20%,per geomatininka neleidžia parinkti procentų. Gal kas esate susidurė su šia bėda?Kaip išsprendėt?
Tomuxp rašė:Fluger rašė:Sveiki kolegos,
Susiduriau su problema NŽT netvirtina bylos dėl blogai užpildytų žemės sklypo kadastro duomenų , konkrečiai yra punktas Žemės sklypo naudojimo būdas,sklypui po detalaus yra nustatytį keli naudojimo būdai t.y. susisiekimo ir inžinerinių tinklų koridorių teritorijos 80% ir atskirųjų želdynų teritorijos 20%,per geomatininka neleidžia parinkti procentų. Gal kas esate susidurė su šia bėda?Kaip išsprendėt?
Sveikas, variantai du: 1. Nenurodai procentų, o surašai du naudojimo būdus (kam įdomu pasižiūrės DP). 2. Nurodyk plotus su indeksais plane, o kadastro lentelėse rodai vėl be procentų
Fluger rašė: būtina nurodyti procentus kadastro duomenyse. O kaip ant plano kur žymėti tuos plotus su indeksais? Ta prasme darytis atskira lentelę naudojimo būdų?