522 taisyklių pakeitimai

Visi klausimai, pastebėjimai, susiję su programine įranga GeoMatininkas.

522 taisyklių pakeitimai

Saulius » 11 Spa 2018, 23:55

Sveiki,

Kaip žinote, pasikeitė 522 taisyklės. Spalio antroje pusėje išeis nauja Geomatininko versija, kurioje jau bus įdiegti reikiami pakeitimai.
Pakeitimų nėra labai daug, bet reikia jūsų nuomonės LITPOS klausimu. Koordinačių žiniaraštyje reikia išvesti prisijungimo prie LITPOS datą ir laikus.
Klausimas - kiek dienų realiai galima matuoti sklypą? Ar gali būti, kad koordinačių žiniaraštyje reikės pateikti daugiau nei tris prisijungimo prie LITPOS laikus?
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 269
Užsiregistravo: 08 Geg 2009, 10:21
Miestas: Kaunas

Re: 522 taisyklių pakeitimai

Egidijus123 » 12 Spa 2018, 09:00

Jei viską rašyti sąžiningai manau tikrai atsiras kam reikės ir daugiau. Jei didžiulis sklypas, galima matuoti 1-3 dienas. Dėl įvairiausių priežasčių matavimai gali išsitęsti per kelias dienas, o tada dar ženklinimo prisijungimo laikas, nes manau rimti matininkai pirma pasimatuoja situaciją, o po to ženklina žinodami visą situaciją. O jei paženklinus sklypą paaiškėja, kad reikės kartoti ženklinimo procedūrą vėl naujas laikas, nors pirmojo ženklinimo laiko gal jau ir nebereikėtų rašyti. Nors... jei ženklinimą reikės kartoti, nes paaiškės, kad nėra kadastriniais matavimais pamatuoto sklypo riboženklių ir juos reikia atstatyti, o kaimynas nebuvo iškviestas, tada abu ženklinimo laikus reikės rašyti. Bet abejoju, kad kas taip daro :D. Teoriškai tikrai bus kam reikėtų įrašyti net virš 3 prisijungimo laikus, jei norint viską sąžiningai daryti.
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 01 Gru 2015, 19:06


Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias