Puslapis 2 iš 2
Re: nauja aukščių sistema po Naujų Metų
Parašytas:
04 Sau 2016, 21:06
geocad
Patikrinau su SurvCE geoido skirtumus ties 4-iomis koordinatėmis, atrodo, kad viskas gerai.
Tik ties geoido ribomis, pvz. ties 57°, arba 27° praneša, kad už geoido ribų, bet čia nelabai aktualu.
Re: nauja aukščių sistema po Naujų Metų
Parašytas:
05 Sau 2016, 08:27
Mečislovas
Sveiki kolegos.
3,5 mėn.šioje temoje buvo mirtina tyla,o po Naujų-baisus sujudimas.Kaip rusų patarlė sako: "kol griaustinis nesudundės,valstietis nepersižegnos"-tai jau tikrai.Su Naujaisiais ir sėkmės.
Re: nauja aukščių sistema po Naujų Metų
Parašytas:
05 Sau 2016, 12:49
Ignas
Sveiki,
Spectra Precision instrumentams geoido failą galite įdiegti parsisiuntę "current.csd" iš GeoNovus naujienų skilties.
http://www.geonovus.lt/naujienos/naujas ... lis-lit15gTai yra Trimble / Spectra Precision pasaulio koordinačių sistemų duomenų bazė su įterptu nauju geoido modeliu (LIT15G). Todėl perrašę valdiklyje esamą duomenų bazę "Program files / Survey Pro" kataloge ir susikūrę naują darbą, galėsite pasirinkti LIT15G ir naudoti jį matavimuose. Taip pat ir senąjį.
Žinoma patartina pasidaryti valdiklyje esamo "current.csd" failo kopiją saugojimui į kompiuterį.
Jei turite klausimų - kreipkitės.
Re: nauja aukščių sistema po Naujų Metų
Parašytas:
05 Sau 2016, 13:04
Gintaras
Sveiki,
O kaip su Sokki SDR+, koks geoido formatas tinka?
Re: nauja aukščių sistema po Naujų Metų
Parašytas:
07 Sau 2016, 09:13
Egidijus123
geoportal.lt paieškoje įvedus LIT15G kur išmeta rezultatus reikia tą failą užsakyti?
Re: nauja aukščių sistema po Naujų Metų
Parašytas:
07 Sau 2016, 09:45
Mieras
Taip