geocad rašė:Tame ir reikalas, kad pas tave 2009.
Skiriasi tikrinimo procedūra.
Infoeros sprendimas - atsinaujink.
O šiaip - ieškok draugo, arba naudokis Infoeros online įrankiu -
GISDT Web, arba reikalauk iš jų, kad patys patikrintų.
Truputį klaidinate kolegas, InfoEros sprendimas nėra - atsinaujink, nors neslėpsiu, tai taip pat yra išeitis
Paulius rašė:Sveiki,
turiu bėdą, braižau geomap 2009, o Širvintai tikrinimą atlieka geomap 2011. Pas mane klaidų ner, brežinys tvarkingas, o pagal 2011 ale beveik visi objektai netinkami. Kame reikalas?
Pirmiausia Jums reikėtų įsitikinti ar naudojate naujausią - 6.2 versiją, kadangi senesnėse versijose nebuvo tam tikro funkcionalumo.
Programos versiją galite pažiūrėti viršutiniame meniu parinkę Geo->Apie programą, atsiradusio lango antraštėje bus nurodyta versija.
Jei naudojama versija žemesnė nei 6.2 - kreipkitės į mus
šiame puslapyje nurodytais kontaktais ir mes Jums atsiųsime naujausią GeoMap 2009 versiją.
O jei naudojama versija 6.2 - kreipkitės į mus
šiame puslapyje nurodytais kontaktais - pagelbėsime tinkamai nustatyti tikrinimo failus.