Geomap2007 autorizacija

Visi klausimai, pastebėjimai, susiję su programine įranga GeoMap.

Geomap2007 autorizacija

Remiga » 04 Bir 2011, 21:35

Sveiki, mano geomap 2007, sublūdo, gavus iš infoeros autorizacija pratese 7 dienom, ir tai tik geriausiu atveju. Nes pasitikrines kažka internete vis pakeičia pradinį kodą, ir kai atsiučia infoera jau nebetinka, tai kai baigesi tos 7 dienos, nustoja veikias tada ir pradinio kodo nebekaitalioja.Tai tada ir įvedu ta išganinga kodą.
Gal kas susidūrėt su panaše bėda nes paskambinus į infoerą sako tipo čia aš su savo bėda išskirtinis.
Vartotojo avataras
Ekspertas
 
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 22 Geg 2009, 13:19

Re: Geomap2007 autorizacija

geocad » 10 Bir 2011, 12:02

Neteko ir man su tokia bėda susidurti.
Tiesa, buvo taip atsitikę, kad visai nematydavo licencijos - nors išvesdavo pranešimą, kad ji sėkmingai užregistruota, bet iš karto vėl prašydavo autorizuoti.
Paprastas perinstaliavimas nepadėdavo.
Teko šalinti ir Geomap, ir Autodesk Map, tada ištrinti dar likusius aplankus iš Documents and Settings\..\Application data, papildomai išvalyti registrą su atitinkamomis programomis ir tik tada pavykdavo sėkmingai instaliuoti.
Sakau "pavykdavo", nes toks atvejis kartojosi 2-3 kartus, bet iki šiol daugiau nepasikartojo.
Andrius Balsevičius, Kaunas
GeoCAD | LGMS
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 951
Užsiregistravo: 06 Geg 2009, 09:07
Miestas: Kaunas

Re: Geomap2007 autorizacija

Remiga » 11 Bir 2011, 14:37

Nežinau kas padėjo ar kad diską suformatavau dose, ar kad prieš įrašydamas Geomap2007 sinchronizavau widfofsų laiką su serveriu. Bet dabar lygtais viskas normaliai.
Vartotojo avataras
Ekspertas
 
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 22 Geg 2009, 13:19


Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 18 svečių