Išmanieji telefonai geidezijoje

Ne tik profesinės diskusijos ir informacija

Re: Išmanieji telefonai geidezijoje

horn » 02 Spa 2012, 11:36

geocad rašė:Na, yra jau ir dabar rankinių imtuvų, kurie gali matuoti RTK 1cm tikslumu, ir dydis jų nelabai skiriasi nuo telefono - http://www.infoera.lt/Technine-iranga/G ... mapper-100.
Tik kaina, aišku, ne telefoninė.
Bet galbūt ateityje ir pigs.

Na kiek domėjausi SBAS sistema padeda pasiekti tikslumą iki 1m
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 224
Užsiregistravo: 06 Geg 2009, 11:49
Miestas: Kaunas

Re: Išmanieji telefonai geidezijoje

Ka: » 05 Spa 2012, 12:17

Sveiki,

Pirmas, tikrai išmanus telefonas, pretendentas tapti mėgstamiausiu geodezininkų, matininkų ir kitų laukininkų pagalbininku - Nautiz X1.
Su pagarba, Ka:
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 02 Bir 2009, 22:59
Miestas: Vilnius

Re: Išmanieji telefonai geidezijoje

TomasGPS » 05 Spa 2012, 12:31

Už sutaupytą sumą papildomai galima būtų įsigyti:
padidintos 2920 mAh talpos akumuliatorių, kurio užteks visai darbo dienai, kaina ~ 130 litų


Tai ka reiskia? kad standartines baterijos neuzteks visai darbo dienai ir reiks du kartus per diena krauti?
Leica tik tai Leica ir nieko daugiau ....
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 535
Užsiregistravo: 14 Geg 2009, 13:14
Miestas: Mančesteris

Re: Išmanieji telefonai geidezijoje

Ka: » 05 Spa 2012, 12:37

TomasGPS rašė:Tai ka reiskia? kad standartines baterijos neuzteks visai darbo dienai ir reiks du kartus per diena krauti?
Visi išmanieji telefonai nepasižymi ilgu tarnavimu, todėl džiugu, kad Handheld iškart numato ko mums reikia ir galima imti 2920 mAh talpos baterija, kurios tikrai pakaks su kaupu.
Su pagarba, Ka:
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 02 Bir 2009, 22:59
Miestas: Vilnius

Re: Išmanieji telefonai geidezijoje

TomasGPS » 05 Spa 2012, 12:54

Ka: rašė:Visi išmanieji telefonai nepasižymi ilgu tarnavimu, todėl džiugu, kad Handheld iškart numato ko mums reikia ir galima imti 2920 mAh talpos baterija, kurios tikrai pakaks su kaupu.


Neteisybe. ne visi ishmanus telefonai laiko tik viena diena. iPhone nera nei pavyzdys nei rodiklis. Stai Nokia Aisha ishamnus telefona laiko 744 valandas! Ir mano asmenine nuomone: jei telf laiko 1 diena ar dar maziau tai jau ne telefonas o daikciukas kuri reikia tik krauti ir krauti ir krauti....
Leica tik tai Leica ir nieko daugiau ....
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 535
Užsiregistravo: 14 Geg 2009, 13:14
Miestas: Mančesteris

Re: Išmanieji telefonai geidezijoje

geocad » 05 Spa 2012, 13:19

Ka: rašė:
TomasGPS rašė:Tai ka reiskia? kad standartines baterijos neuzteks visai darbo dienai ir reiks du kartus per diena krauti?
Visi išmanieji telefonai nepasižymi ilgu tarnavimu, todėl džiugu, kad Handheld iškart numato ko mums reikia ir galima imti 2920 mAh talpos baterija, kurios tikrai pakaks su kaupu.

Na, man tai iš esmės keistas gamintojo požiūris iš karto siūlyti talpesnę bateriją.
Taigi čia ne mėgėjai tokiais telefonais naudosis, jei skirtumas tarp baterijų kainų 50Lt.
Turėtų iš karto dėti tokią bat., kurios užtenka normaliam naudojimuisi visą dieną ir imti šiek tiek daugiau pinigų.
Kur dėti tą antrą bateriją nusipirkus?
Iš patirties sakau - baterijų kaitaliojimas yra žaidimas ir nesinori tuo užsiimti.

O dėl krovimo - tai taip, mano Samsung GIO krovimo atžvilgiu yra nieko gero.
Užsiknisau, iš esmės - kraunu du kartus per dieną, galima sakyti.
Andrius Balsevičius, Kaunas
GeoCAD | LGMS
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 951
Užsiregistravo: 06 Geg 2009, 09:07
Miestas: Kaunas

Re: Išmanieji telefonai geidezijoje

Ka: » 05 Spa 2012, 13:21

TomasGPS rašė:Neteisybe. ne visi ishmanus telefonai laiko tik viena diena....Stai Nokia Aisha ishamnus telefona laiko 744 valandas!
Na visų pirma turėtume sutarti kas yra išmanusis telefonas. "Aisha" ir panašūs, mano galva, tikrai toli iki tikrai išmaniojo. Man išmanieji yra su Android, iOS ir Win8 OS. Dar reikia lyginti sulyginamus dalykus: ekrano įstrižainė, pikseliai, procesoriaus greitis, branduolių skaičius ir t.t.
TomasGPS rašė:jei telf laiko 1 diena ar dar maziau tai jau ne telefonas o daikciukas kuri reikia tik krauti ir krauti ir krauti....
Sutinku, todėl ir laukiau tokio, kuris kelias paras laikys įprastiniu rėžimu, o darbui jei 10+ valandų laikys, man - per akis. Bet svarbiausia - atsparumas ir garantija, nes čia daugiau bus darbo priemonė su telefonu.

Kas link išmaniųjų baterijų, tai mano žiniomis, pvz. naujiena HTC „One X+” turės didesnę bateriją ir ta tik 2100 mAh. Dar skaičiau, kad kažkuris išmanusis turi > 3000 mAh, bet nepamenu koks modelis, tai jis - rekordininkas, dar Nokia Lumia, berods 720, (kadangi vieno branduolio) ilgai laiko, bet jie visi lietaus, minusinės temperatūros labai bijo!
Paskutinį kartą redagavo Ka: 05 Spa 2012, 13:29. Iš viso redaguota 1 kartą.
Su pagarba, Ka:
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 02 Bir 2009, 22:59
Miestas: Vilnius

Re: Išmanieji telefonai geidezijoje

Ka: » 05 Spa 2012, 13:27

geocad rašė:Kur dėti tą antrą bateriją nusipirkus?
Pvz. Handheld Algiz 7 taip pat turi standartines ir talpesnes baterijas, užsakant galima pasirinkti kurias jamam ir sumokamas tik baterijų kainos skirtumas. Manau ir šiuo atveju bus taip pat. Žinoma, aš pritariu, ir visai nesuprantu, kam išvis tos "kūdos" siūlomos.
Su pagarba, Ka:
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 02 Bir 2009, 22:59
Miestas: Vilnius

Re: Išmanieji telefonai geidezijoje

TomasGPS » 05 Spa 2012, 13:36

Ka: rašė: Žinoma, aš pritariu, ir visai nesuprantu, kam išvis tos "kūdos" siūlomos.
kad kaina numushti bent 1% ar dar net maziau. kas tikrai kvailas zhaidimas.
Leica tik tai Leica ir nieko daugiau ....
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 535
Užsiregistravo: 14 Geg 2009, 13:14
Miestas: Mančesteris

Re: Išmanieji telefonai geidezijoje

TomasGPS » 05 Spa 2012, 13:42

Ka: rašė:Na visų pirma turėtume sutarti kas yra išmanusis telefonas. "Aisha" ir panašūs, mano galva, tikrai toli iki tikrai išmaniojo. Man išmanieji yra su Android, iOS ir Win8 OS. Dar reikia lyginti sulyginamus dalykus: ekrano įstrižainė, pikseliai, procesoriaus greitis, branduolių skaičius ir t.t.!


Nu nereikia galvos deti ir spresti kad ishamnus telefonas turi tureti tik tokias operacines sistemas ir tik tokius privalumus kaip lieciamas ekranas ir panasiai. Tai nera rodiklis! Ka, jusu atsakymai visuomet buvo issamus ir pagristi straipsniais, o si karta patingejot paskaityti net WIKI,
o stai kitas apibrezimas, trumpas ir aiskus:
In a nutshell, a smartphone is a device that lets you make telephone calls, but also adds in features that, in the past, you would have found only on a personal digital assistant or a computer--such as the ability to send and receive e-mail and edit Office documents, for example.
Shaltinis cia.

Taip kad mano turimas telefonas NOKIA E72, neturi lieciamo ekrano, bet yra smartphone'as! ir jis laiko Apie savaite su visais skambuciais.
Leica tik tai Leica ir nieko daugiau ....
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 535
Užsiregistravo: 14 Geg 2009, 13:14
Miestas: Mančesteris

AnkstesnisKitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių
cron