Architektas rašo...

Ne tik profesinės diskusijos ir informacija

Re: Architektas rašo...

Ka: » 28 Sau 2012, 19:58

Solana rašė:Dėkui.
Nėr už ką.
Kolegos paminėjo, kad šiandien dažna atmetimo priežastis: Kitos pastabos "neatitinka miškų kadastro duomenų". Pvz. Utenoje, paėmiau pirma pasitaikiusi http://kadastras.nzt.lt/kadastras/formu ... hp?id=5520, pradedu domėtis, nes miško sklypas laukia.
Su pagarba, Ka:
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 02 Bir 2009, 22:59
Miestas: Vilnius

Re: Architektas rašo...

Solana » 28 Sau 2012, 22:06

Aš buvau tokią temą prieš pusmetį sukūrusi, kodėl nėra miškų kadastro duomenų bazės tokios, kaip pvz. Registrų Centro. Aš gaunu jų duomenis pagal sutartį iki šiol. Duotame pavyzdyje, greičiausiai, bus toks variantas, kad užtiko žymų neatitikimą tarp geodezinių miško duomenų su preliminariais sklypo miško duomenimis. Gal kaina smarkiai skyrėsi arba plotas. Aš pridedu tą nusipirktą žemėlapį į bylą.
Laisvę renkasi mažuma, o daugumai pakanka doro šeimininko. Salustijus, Istorija.
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 348
Užsiregistravo: 18 Lap 2009, 12:09

Re: Architektas rašo...

Ka: » 28 Sau 2012, 22:38

Spėlioti galima ilgai, bet jei rašai "neatitinka", tai nurodyk kas būtent, pagal kokį straipsnį ir pan. Nes paėmus mūsų darbus tai niekas niekur neatitinka ;)
Iš draugo patirties, miške yra miško normalius kelias, juo važinėja, naudojasi žmonės, kolega jį parodė plane, utena atmetė, neatitinka miško kadastro. Tai jei kažkas padaroma tiksliau, detaliau, kaip gali atmesti? Pagal viska mes matuodami kelis kadastrus tiksliname, tik kodėl miškus žemėtvarkininkai tikrina? Kur nebesi ten nesąmonės ir niekas už nieką neatsako.
Su pagarba, Ka:
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 02 Bir 2009, 22:59
Miestas: Vilnius

Re: Architektas rašo...

Solana » 28 Sau 2012, 22:46

Nežinau to Utenos atvejo, bet "tiksliau" gal šiuo atveju nereiškia "geriau". Kartais žmonės važinėja ir ten, kur negalima, gal todėl ir liepta vadovautis planu, t.y. miško kadastro duomenimis. Na čia spėjimas.
Laisvę renkasi mažuma, o daugumai pakanka doro šeimininko. Salustijus, Istorija.
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 348
Užsiregistravo: 18 Lap 2009, 12:09

Re: Architektas rašo...

Ka: » 28 Sau 2012, 23:09

Aš kolegos su ~ 20 m praktika pusėje, jis mato ir pažįsta, kad tai kelias, tai jį ir rodo plane, įsitikinęs, jis buvo ir žmogaus preliminariame plane. Ar mes žiūrime tik į kadastrus (žemės, miškų) ir nieko daugiau nematome kas yra natūroje? Žinau, kad iš žemėtvarkos atsakymų būtų galima galima nebloga humoro laidą padaryti, tik tuščia jų rašliava gadina mano nervus, nes algas tai anie gauna.
Su pagarba, Ka:
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 02 Bir 2009, 22:59
Miestas: Vilnius

Re: Architektas rašo...

Solana » 28 Sau 2012, 23:31

Geodezinis planas nurodo, kad duomenys yra juridiškai teisingi. Gal gyventojai savavališkai jį (kelią) ten išvažinėjo, o turėtų būti kvartalinė.
Laisvę renkasi mažuma, o daugumai pakanka doro šeimininko. Salustijus, Istorija.
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 348
Užsiregistravo: 18 Lap 2009, 12:09

Re: Architektas rašo...

Ka: » 28 Sau 2012, 23:46

Kam tas "gal"? Žmonės prie ko? Kolega priima sprendimą gamindamas bylą. Paskutinė naujiena iš žemėtvarkos skyrių yra: "Kitos pastabos neatitinka miškų kadastro duomenų". Jokio aiškumo-konkretumo. Ankščiau tokio trūkumo nė su žiburiu nerasi. Gal miškų kadastras nepajudinamas? Kas už jį atsako, gal žemėtvarkos skyrius? Nukrypome nuo temos.
Su pagarba, Ka:
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 02 Bir 2009, 22:59
Miestas: Vilnius

Ankstesnis

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 17 svečių