Puslapis 11

Kur vilniuje pavalgyti skaniai

UNREAD_POSTParašytas: 28 Sau 2019, 04:51
Antis
Sveiki. Ar zinot kokiu idomensiu restoranu ar uzkandiniu, kur galima skaniai ir pigiai pavalgyt ?:)

Re: Kur vilniuje pavalgyti skaniai

UNREAD_POSTParašytas: 01 Vas 2019, 00:46
vaitulionis
Na jeigu nori pavalgyt tokiam restorane, kuris ilgai įsimins, tai gali pabandyt nueit į vieną iš šitų restoranų http://30geriausiurestoranu.lt/ :) Manau jie tikrai neveltui bus geriausi, aš pats kolkas buvau tik Saint Germain, tai ten pačia įsimintiniausią svogūnų sriubą valgiau :D Jeigu ieškau kažko "arčiau žemės", kur nereik nerervuotis vietų, tai gali pabandyt nueit į panoramos gourmet zoną https://www.panorama.lt/gourmet/, ten yra net ne vienas puikus restoranas - Saigon, Pizza 360, Spoon Out. Tai čia labai gera vieta nueit kokiam sekmadienio brunchui :)

Re: Kur vilniuje pavalgyti skaniai

UNREAD_POSTParašytas: 25 Kov 2019, 22:13
geografas23
Kaip ir minejo kolega is puslapio 30 geriausiu restoranu yra vienas pretendentas kuri nesenai atradau ir visiskai nesigailiu kad apsilankiau... Sventaragio sodas vadinasi jei neklystu, super auksto lygio aptarnavimas, skaniausias mano valgytas maistas. Jei vilniuje tai tiktai cia. https://www.sventaragiosodas.lt jei neklystu puslapis vadinasi, ten rasi informacija

Re: Kur vilniuje pavalgyti skaniai

UNREAD_POSTParašytas: 04 Spa 2019, 14:27
Vanille Lounge
Sveiki visi, jei kada būsit Vilniuje tikrai rekomenduoju apsilankyti Vanille Lounge restorane, kas fainiausiai apie ji, tai kad jis atidarytas visa naktį, ir ten gali ramiai pasisėdėti, pavakarieniauti. Nuorodo http://www.vanillelounge.lt ;)