kelionė

Ne tik profesinės diskusijos ir informacija

kelionė

Egle999 » 07 Rgp 2018, 14:09

Laba, pradėjom organizuoti kelionę ir šiuo metu žiūrim kelioniu pasiulymus i milana gal patarsite ką verta aplankyti, kur pavalgyti, apsihopinti ir pan...?
Vartotojo avataras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 07 Rgp 2018, 14:06

Re: kelionė

Antis » 28 Lap 2018, 03:40

O kur i italija patartumete keliauti? Mane irgi domina si salis :)
Vartotojo avataras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 31 Spa 2018, 14:34

Re: kelionė

vaitulionis » 29 Lap 2018, 23:16

Antis rašė:O kur i italija patartumete keliauti? Mane irgi domina si salis :)


Šiaip visa italijayra kaip neatrastas perlas :) Aišku tik nepatarčiau į keletą vietų važiuot - Romą ir Veneciją. Nes ten nelabai ką be turistų veidų ir pamatysi. Bet manau jeigu varai kokią žiemą arba šiaip nepopuliariu laiku, tai viskas bus okey. O šiaip siūlau visur nuvažiuot - Į florenciją, Turiną, Milaną, Palermą. Ten visi miestai turi savitumą, istorinį paveldą, nerealų maistą. Tai jeigu dar nebuvai italijoj, gali tiesiog prasieiti pro kelionių tinklapius https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-italija ir ten važiuot į vos ne bet kurį miestelį, tikrai nenusivilsi :d
Vartotojo avataras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 25 Rgp 2018, 21:51

Re: kelionė

alykuva » 07 Bir 2019, 15:10

Laba. Italijoje buvau Romoje ir Venecijoje, šiaip Italiją labai įsimylėjau, bet Venecija pasirodė gan apšnerkšta. Roma tai visiškas kultūrinis katilas ir chaosas, kainos nemažos, bet miestas tobulas jeigu esi meno ir architektūros gerbėjas. Čia kaiptik dabar akcijos vyksta https://www.novaturas.lt/keliones-lektu ... o-keliones Populiariausios vietos turbūt Koliziejus ir Vatikanas, buvau abiejuose, Vatikanas patiko, bet ten eilė visada bent 2-5 valandų. Labai verta aplankyti Forumo griuvėsius ir Panteoną (čia irgi tiems kas architektūra ir kultūra mėgsta).
Vartotojo avataras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 24 Geg 2019, 18:11


Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 16 svečių