REKLAMA

Forumo administratorių ir moderatorių pranešimai, bei vartotojų pasiūlymai forumo vystymui

Re: REKLAMA

geocad » 15 Spa 2010, 19:33

Sutinku su Ka, kad reklama galėtų būti mažiau į akis lendanti.
Tegul būna šoninėje juostoje arba pagrindiniame forumo puslapyje, bet daugmaž statiška.
Kad po kiekvieno paspaudimo "Siųsti" prieš akis nešmėžuotų.
Kas dėl hostingo...
Turiu Serveriai.lt vietos, galėčiau išskirti forumui 2GB vietos už 4Lt. per mėn...
Čia dedikuotas serveris turbūt nebūtinas? :)
Na, nesu aš prieš reklamą, galų gale. Ne visada naujienas seku, o ant reklamos kartais spusteliu, arbatą gerdamas. :)
Bet visko turėtų būti su saiku.
Andrius Balsevičius, Kaunas
GeoCAD | LGMS
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 951
Užsiregistravo: 06 Geg 2009, 09:07
Miestas: Kaunas

Re: REKLAMA

TomasGPS » 29 Spa 2010, 00:24

Smaigas rašė:O kur oji reklama?
Tai cia sita siaura juosta apacioje su uzrasu reklama?
reklama.jpg


Išjunk Mozillos reklamos ir banerių filtrą ir praregėsi. :D
arba paspausk ant susirietusios e ikonos, jei dar ne ištrynei iš dekstopo ir pamatysi....

geocad rašė:Sutinku su Ka, kad reklama galėtų būti mažiau į akis lendanti.
Tegul būna šoninėje juostoje arba pagrindiniame forumo puslapyje, bet daugmaž statiška.
Kad po kiekvieno paspaudimo "Siųsti" prieš akis nešmėžuotų.
Kas dėl hostingo...
Turiu Serveriai.lt vietos, galėčiau išskirti forumui 2GB vietos už 4Lt. per mėn...
Čia dedikuotas serveris turbūt nebūtinas? :)
Na, nesu aš prieš reklamą, galų gale. Ne visada naujienas seku, o ant reklamos kartais spusteliu, arbatą gerdamas. :)
Bet visko turėtų būti su saiku.


Jei nenori reklamos, naudok mozilla su filtrais, galiu net gi konkretu add-on pasiulyti, gali išmesti kokią tik nori reklama iš bet kokios puslapio vietos, pasirinktinai su įvairiais nustatymais. Va labai užkniso ta marganti reklama lrytas.lt puslapio apačioje, vis mirga marga... Pažymėjau ir paspaudžiau kad daugiau nieko man iš to serverio neberodytų ir neberėžia akių :D Tas pats atsitiko ir kitoms reklamoms, kurios drįsta užimti geriausią mano ekrano vietą...
Leica tik tai Leica ir nieko daugiau ....
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 535
Užsiregistravo: 14 Geg 2009, 13:14
Miestas: Mančesteris

Ankstesnis

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių