SAVIGARBA

SAVIGARBA

andrius » 03 Lie 2009, 12:15

Na turbūt mėgstu skūstis, paskambino architektė, sako perderink nuotrauką, na sakau, nuvažiuoju į vietą, pasižiūriu ar nieko nėra pasikeitę pataisau ir suderinu, topo nuotraukoje kol sodas vien laukas, vietoje rimtas namas su sutvarkytu gerbuviu, o tvoros pasislinkusios nuo sklypo ribų, na ne ant ribų, manau ir geodeziniai negerai padaryta. Skambinu architektei "ne man nereikia namo aš tik sąlygas dabar išsiėmiau", sakau, "nieko nebus aš galiu pamatuoti kaip yra", "tai aš paduosiu tiems, kurie darė ir perderins, aš jūsų prašiau, nes jie dabar atostogose", dabar moralas: architektė nespėjo padaryti projekto, sąvininkas pastatė namą, o tu matininkas už kelis litus perderink, tu nerizikuosi atsiras kas rizikuoja, ir kur čia savigarba ir matininkiška vienybė. Ko gero kol nevarysi atviru tekstu tol nieko ir nebus. O ar daug čia forume atvirai rašo ir apskritai ar daug čia yra rašančių, na kokie dešimt.
Topcon GPT-3005LN, GPS Topcon HIPER
Ekspertas
 
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 05 Geg 2009, 09:17
Miestas: KAUNAS

Re: SAVIGARBA

Ka: » 04 Lie 2009, 01:10

andrius rašė:... o tu matininkas už kelis litus perderink...
čia tai negerai ;). Reik padėt žmonėms iš padėties išeit, bet gal ne už ačiū. Bet kaip architektai į mus žiūri, tai man seniai nepatinka.
Su pagarba, Ka:
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 02 Bir 2009, 22:59
Miestas: Vilnius

Re: SAVIGARBA

andrius » 04 Lie 2009, 12:08

dar yra toks dalykas, kad kai atneša perderint kito matininko darbą ne tik nesivargina ir nevažiuoja pasižūrėt kas ten darosi, bet ir štampą palieka tą patį, o jeigu dedi savo štampą taigi tu atsakai už tą toponuotrauką, turi patikrinti ar teisingai padaryta, kai neatlieki darbo iki galo tai ir ima centus, o paskui žmonės sako matininkai chaltūrščikai, dar architektai patinka, kai atsiunčia žmogelį ir sako "padarys tau topo (daleiskim) už tris šimtus litų kai paprašai 700 sako "man architektas sakė, kad už tris", tai aš tada sakau, "klausykit, bet aš nesakau, kad projektą jis padarys už 1000 litų", vis skundžiuosi :) , net pačiam atsibodo, o kodėl,..... kad išeities nematau.
Topcon GPT-3005LN, GPS Topcon HIPER
Ekspertas
 
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 05 Geg 2009, 09:17
Miestas: KAUNAS

Re: SAVIGARBA

malboro » 17 Lie 2009, 13:47

Ka kalbėti apie architektus, jei tarp musu matininku pvz. topke ar namu valda kainuoja 500-800Lt., tai atsiranda
tipu, kurie ta darba padaro uz 200-300Lt.
Vartotojo avataras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 22 Bir 2009, 13:03

Re: SAVIGARBA

Zmrzlina » 04 Rgp 2009, 23:11

Tik ar tikrai įmanoma už tiek padaryti nechalūrinant?...va šito aš kaip blondinė niekaip nesuprantu :roll:
Vartotojo avataras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 08 Geg 2009, 22:13

Re: SAVIGARBA

horn » 15 Rgs 2009, 13:37

Situacija nekokia, aš stengiuosi nepasitikėti svetimom nuotraukom ir siūlau pamatuoti per naują, o užsakovai gal tik pusė ar mažiau sutinka su tokiom sąlygom ir eina ieškoti kitų. Kas įdomiausia, kad architektai perderina senai darytas toponuotraukas, nors realybėje akivaizdžiai yra atsiradę naujų komunikacijų ir pan., o kažkodėl Kauno savivaldybė užmerkia akis ir rašosi ant senos toponuotraukos, kurią atneša neaišku kokie žmonės. Iš vis kokią teisę architektai turi derinti ar perderinti nuotraukas?
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 224
Užsiregistravo: 06 Geg 2009, 11:49
Miestas: Kaunas

Re: SAVIGARBA

horn » 29 Lie 2013, 12:31

Liturtoj už 200Lt padaro toponuotraukas. Informacija iš užsakovo, dar sakė, kad senos topo suskaitmeninimas 20Lt. Įdomu žmonės dar turi už ką valgyt, ar visai mokesčių nemoka? Kainų skirtumas net keli kartai :o.
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 224
Užsiregistravo: 06 Geg 2009, 11:49
Miestas: Kaunas

Re: SAVIGARBA

Romasius » 29 Lie 2013, 23:53

Na....kainos žudančios,abejoju ar dar nuo tokių galima kokius mokesčius susimokėti jeigu ir valgyti norisi....nekalbu jei dar šeimoj ne viena galva valgyti prašo. :o
Vartotojo avataras
Dalyvis
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 08 Gru 2011, 11:24

Re: SAVIGARBA

Clipmaker » 10 Rgp 2013, 15:01

Del kainu: ne manau kad taip jau iki galo tau viska sako...
Topke uz 200Lt?OK, as padarysiu, bet! Tai tuscias sodas, tu man moki grynais iskart + as jau turiu uzsakyma topo salia, tai yra - as darau du sodus salia (8aru) uz 700Lt.
Kaip ir viskas gerai? Man gerai, klientui gerai, visi patenkinti. Taciau, po keliu dienu ateina naujas zmogeliukas ir sako:- Tai gi tu, zaraza, darai uz 200LT, kodel man 500Lt?

Kai as girdziu kad kazkas kazka daro uz "aciu", tai cia jo reikalas. Jei chaltura?Man gerai! Juodieji?Man irgi neblogai Nepadare iki galo? Man +100500!
Ta tema apie dempinga jau visiem vo :cry: kur.
Kas liecia toponuotrauka derinimas is naujo, svetimus galiu suderinti uz 100Lt, bet aisku ne su mano stampu:)))
Savo irgi 100Lt, i vieta varau bet ne visada, nes toponuotraukoje lieka sudarymo data, 2012 02 03, reiskia tai dienai ir info, atsakomybes kaip tokios ir neber...
Vartotojo avataras
Ekspertas
 
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 20 Gru 2011, 19:36

Re: SAVIGARBA

horn » 12 Rgp 2013, 08:43

Visi patenkinti būna tada kai padarai nedidelę topkę už 500Lt, nuveži užsakovui, o jis sako: kokybiškai topkes darai, už tokią topkę dar per pigiai imi ;) Svetimų neperderinu ir visada važiuoju į vietą. Patinka man permatuot ypač kai pamatai, kad pastatai per kelis metrus nuo senos topkės arba aukštis skiriasi 0,5m.
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 224
Užsiregistravo: 06 Geg 2009, 11:49
Miestas: Kaunas

Kitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių