Puslapis 12

SAVIGARBA

UNREAD_POSTParašytas: 03 Lie 2009, 12:15
andrius
Na turbūt mėgstu skūstis, paskambino architektė, sako perderink nuotrauką, na sakau, nuvažiuoju į vietą, pasižiūriu ar nieko nėra pasikeitę pataisau ir suderinu, topo nuotraukoje kol sodas vien laukas, vietoje rimtas namas su sutvarkytu gerbuviu, o tvoros pasislinkusios nuo sklypo ribų, na ne ant ribų, manau ir geodeziniai negerai padaryta. Skambinu architektei "ne man nereikia namo aš tik sąlygas dabar išsiėmiau", sakau, "nieko nebus aš galiu pamatuoti kaip yra", "tai aš paduosiu tiems, kurie darė ir perderins, aš jūsų prašiau, nes jie dabar atostogose", dabar moralas: architektė nespėjo padaryti projekto, sąvininkas pastatė namą, o tu matininkas už kelis litus perderink, tu nerizikuosi atsiras kas rizikuoja, ir kur čia savigarba ir matininkiška vienybė. Ko gero kol nevarysi atviru tekstu tol nieko ir nebus. O ar daug čia forume atvirai rašo ir apskritai ar daug čia yra rašančių, na kokie dešimt.

Re: SAVIGARBA

UNREAD_POSTParašytas: 04 Lie 2009, 01:10
Ka:
andrius rašė:... o tu matininkas už kelis litus perderink...
čia tai negerai ;). Reik padėt žmonėms iš padėties išeit, bet gal ne už ačiū. Bet kaip architektai į mus žiūri, tai man seniai nepatinka.

Re: SAVIGARBA

UNREAD_POSTParašytas: 04 Lie 2009, 12:08
andrius
dar yra toks dalykas, kad kai atneša perderint kito matininko darbą ne tik nesivargina ir nevažiuoja pasižūrėt kas ten darosi, bet ir štampą palieka tą patį, o jeigu dedi savo štampą taigi tu atsakai už tą toponuotrauką, turi patikrinti ar teisingai padaryta, kai neatlieki darbo iki galo tai ir ima centus, o paskui žmonės sako matininkai chaltūrščikai, dar architektai patinka, kai atsiunčia žmogelį ir sako "padarys tau topo (daleiskim) už tris šimtus litų kai paprašai 700 sako "man architektas sakė, kad už tris", tai aš tada sakau, "klausykit, bet aš nesakau, kad projektą jis padarys už 1000 litų", vis skundžiuosi :) , net pačiam atsibodo, o kodėl,..... kad išeities nematau.

Re: SAVIGARBA

UNREAD_POSTParašytas: 17 Lie 2009, 13:47
malboro
Ka kalbėti apie architektus, jei tarp musu matininku pvz. topke ar namu valda kainuoja 500-800Lt., tai atsiranda
tipu, kurie ta darba padaro uz 200-300Lt.

Re: SAVIGARBA

UNREAD_POSTParašytas: 04 Rgp 2009, 23:11
Zmrzlina
Tik ar tikrai įmanoma už tiek padaryti nechalūrinant?...va šito aš kaip blondinė niekaip nesuprantu :roll:

Re: SAVIGARBA

UNREAD_POSTParašytas: 15 Rgs 2009, 13:37
horn
Situacija nekokia, aš stengiuosi nepasitikėti svetimom nuotraukom ir siūlau pamatuoti per naują, o užsakovai gal tik pusė ar mažiau sutinka su tokiom sąlygom ir eina ieškoti kitų. Kas įdomiausia, kad architektai perderina senai darytas toponuotraukas, nors realybėje akivaizdžiai yra atsiradę naujų komunikacijų ir pan., o kažkodėl Kauno savivaldybė užmerkia akis ir rašosi ant senos toponuotraukos, kurią atneša neaišku kokie žmonės. Iš vis kokią teisę architektai turi derinti ar perderinti nuotraukas?

Re: SAVIGARBA

UNREAD_POSTParašytas: 29 Lie 2013, 12:31
horn
Liturtoj už 200Lt padaro toponuotraukas. Informacija iš užsakovo, dar sakė, kad senos topo suskaitmeninimas 20Lt. Įdomu žmonės dar turi už ką valgyt, ar visai mokesčių nemoka? Kainų skirtumas net keli kartai :o.

Re: SAVIGARBA

UNREAD_POSTParašytas: 29 Lie 2013, 23:53
Romasius
Na....kainos žudančios,abejoju ar dar nuo tokių galima kokius mokesčius susimokėti jeigu ir valgyti norisi....nekalbu jei dar šeimoj ne viena galva valgyti prašo. :o

Re: SAVIGARBA

UNREAD_POSTParašytas: 10 Rgp 2013, 15:01
Clipmaker
Del kainu: ne manau kad taip jau iki galo tau viska sako...
Topke uz 200Lt?OK, as padarysiu, bet! Tai tuscias sodas, tu man moki grynais iskart + as jau turiu uzsakyma topo salia, tai yra - as darau du sodus salia (8aru) uz 700Lt.
Kaip ir viskas gerai? Man gerai, klientui gerai, visi patenkinti. Taciau, po keliu dienu ateina naujas zmogeliukas ir sako:- Tai gi tu, zaraza, darai uz 200LT, kodel man 500Lt?

Kai as girdziu kad kazkas kazka daro uz "aciu", tai cia jo reikalas. Jei chaltura?Man gerai! Juodieji?Man irgi neblogai Nepadare iki galo? Man +100500!
Ta tema apie dempinga jau visiem vo :cry: kur.
Kas liecia toponuotrauka derinimas is naujo, svetimus galiu suderinti uz 100Lt, bet aisku ne su mano stampu:)))
Savo irgi 100Lt, i vieta varau bet ne visada, nes toponuotraukoje lieka sudarymo data, 2012 02 03, reiskia tai dienai ir info, atsakomybes kaip tokios ir neber...

Re: SAVIGARBA

UNREAD_POSTParašytas: 12 Rgp 2013, 08:43
horn
Visi patenkinti būna tada kai padarai nedidelę topkę už 500Lt, nuveži užsakovui, o jis sako: kokybiškai topkes darai, už tokią topkę dar per pigiai imi ;) Svetimų neperderinu ir visada važiuoju į vietą. Patinka man permatuot ypač kai pamatai, kad pastatai per kelis metrus nuo senos topkės arba aukštis skiriasi 0,5m.