Microstation,Power Survey,Bentley Map

Visi klausimai susiję su naudojama programine įranga

Re: Microstation,Power Survey,Bentley Map

Smaigas » 09 Kov 2011, 12:41

Kiek aš buvau pabandęs MS, tai man labai patiko tas, kad dirbant nereikia rupintis brėžinio saugojimu. Sistemai užlužus, brėžinį atidarysi išsaugotą iki paskutinio veiksmo. AutoCAD šeimos programos atidarys paskutinį autosave, arba paskutinį išsaugotą.
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 246
Užsiregistravo: 25 Bir 2009, 19:55
Miestas: Vilnius

Re: Microstation,Power Survey,Bentley Map

Leonardas » 09 Kov 2011, 13:16

ToTo rašė: :) va sita funkcija man MS ir sutaupo daug laiko ir labai patogi :) tai ar galim sita skaiciuoti kaip viena is tu 10 dalyku??

Įdomu būtų išgirsti kokius realius geodezininko darbus darote ir kuriuo metu ji naudojama, kad taip labai sutaupo laiko? :roll:
Better ask and look like a fool for a minute than never
ask and remain a fool the rest of your life... (Kinų patarlė)

www.facebook.com/GeoMapLT
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 283
Užsiregistravo: 08 Bir 2009, 10:18
Miestas: Vilnius

Re: Microstation,Power Survey,Bentley Map

xeon » 09 Kov 2011, 13:20

Įdomu, jei 8 ha sudėtingos situacijos toponuotrauka padaroma per 2 dienas iki derinimo, čia sutaupytas laikas, ar taip jau visiems įprasta?
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 28 Lap 2010, 00:34

Re: Microstation,Power Survey,Bentley Map

Leonardas » 09 Kov 2011, 13:41

xeon rašė:Įdomu, jei 8 ha sudėtingos situacijos toponuotrauka padaroma per 2 dienas iki derinimo, čia sutaupytas laikas, ar taip jau visiems įprasta?

Pasakyti yra viena, o padaryti kas kita... :) O be to, kažko nematau kurioje vietoje čia ta minėta funkcija padeda?
Better ask and look like a fool for a minute than never
ask and remain a fool the rest of your life... (Kinų patarlė)

www.facebook.com/GeoMapLT
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 283
Užsiregistravo: 08 Bir 2009, 10:18
Miestas: Vilnius

Re: Microstation,Power Survey,Bentley Map

Smaigas » 09 Kov 2011, 13:48

Leonardas rašė: ...kažko nematau kurioje vietoje čia ta minėta funkcija padeda?


Prasideda: o kam ji reikalinga, nematau kur padeda...
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 246
Užsiregistravo: 25 Bir 2009, 19:55
Miestas: Vilnius

Re: Microstation,Power Survey,Bentley Map

xeon » 09 Kov 2011, 13:49

Pvz.: reikalingai zonai nubraižau koordinačių tinklelį, tai pačią zoną tvarkingai apkarpau (kad horizontalės normaliai atrodytų), išsidėstymo schemoje apkarpau rastrinį vaizda (iš google earth arba scanuota), tą patį padarau su visu darbu spausdinimo modelyje. Nepadeda?
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 28 Lap 2010, 00:34

Re: Microstation,Power Survey,Bentley Map

Leonardas » 09 Kov 2011, 13:54

xeon rašė:Pvz.: reikalingai zonai nubraižau koordinačių tinklelį, tai pačią zoną tvarkingai apkarpau (kad horizontalės normaliai atrodytų), išsidėstymo schemoje apkarpau rastrinį vaizda (iš google earth arba scanuota), tą patį padarau su visu darbu spausdinimo modelyje. Nepadeda?

Na vistiek stebuklo nematau, lygiai tą patį galiu GeoMap'e padaryti ir manau ne ką ilgiau užtruksiu :roll:
Better ask and look like a fool for a minute than never
ask and remain a fool the rest of your life... (Kinų patarlė)

www.facebook.com/GeoMapLT
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 283
Užsiregistravo: 08 Bir 2009, 10:18
Miestas: Vilnius

Re: Microstation,Power Survey,Bentley Map

xeon » 09 Kov 2011, 14:03

Na taip, aš jau sakiau, darbo rezultatas bus tas pats, su kuo bedarytum, ir niekaip neatskirtum rezultato - spausdinto plano, ar jis būtų braižytas ar su MicroStation, ar su AutoCAD LT, ar su nemokamu DoubleCAD'u, koks gi čia stebuklas. Tik aš su GeoMAP'u, o ir AutoCAD'u tikrai ilgiau užtrukčiau, matyt, todėl, kad neatmušinėju tam rankos ir nesilygiuoju į tuos komandinės eilutės virtuozus, kurie dirbdami atrodo kaip kariaudami kibernetinį karą.
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 28 Lap 2010, 00:34

Re: Microstation,Power Survey,Bentley Map

geocad » 09 Kov 2011, 14:15

Šiaip komandinę eilutę AutoCAD'e naudoja labai nedaugelis.
Bendrauju su nemažu kiekiu kolegų, bet kad kas nors turėtų tokį įprotį, neteko matyti.
Bet kuriuo atveju, kolegos, manau, kad produktyvumas pasiekiamas gerai pažinus programinę įrangą, tuo tarpu čia kaunasi skirtingos stovyklos, kurie savo programas išmano gerai, o su kitom praktiškai nėra dirbę, arba seniai ją pakeitę, nebent ToTo.
Neužtenka šiaip išbandyti programą, sparta pasiekiama tik įgudus, tai gal labai ir neverta ginčytis, mano nuomone.
O tokios kaip lyginamosios ypatybių lentelės tai pasigedau, čia jau reikėtų lyginti įvairius darbus - tiek 2D, tiek 3D, ėjimų lyginimus, simbolizavimą ir pan.
Bet darbas turėtų būti kruopštus, tai manau, kad lyginamojo straipsnelio vien parašymas užtruktų bent kelis vakarus ir tai jei abi sistemas pakankamai gerai išmanai.
Andrius Balsevičius, Kaunas
GeoCAD | LGMS
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 951
Užsiregistravo: 06 Geg 2009, 09:07
Miestas: Kaunas

Re: Microstation,Power Survey,Bentley Map

xeon » 09 Kov 2011, 14:20

Manau, kad reikia tiesiog bandyti atlikti realų darbą, tada viskas pasimato. Galima trial versijas atsisiųsti, ir čia užduoti klausimus, tikriausiai atsiras kas patartų, aš ir pats su mielu noru tą padaryčiau, kur galėčiau, manau, kad kito kelio padaryti teisingas išvadas tiesiog nėra.

O dėl komandinės eilutės - jos tiesiogiai nenaudoja, bet ji vis tiek veikia, ir todėl AutoCAD'e viskas vyksta atsakinėjant į klausimus, ir šitoj vietoj AutoCAD'as šalia MicroStation atrodo lyg DOS'as šalia Windows. Tik DOS'as už Windows stabilesnis, o čia - atvirkščiai.
Paskutinį kartą redagavo xeon 09 Kov 2011, 14:26. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 28 Lap 2010, 00:34

AnkstesnisKitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 50 svečių