Microstation,Power Survey,Bentley Map

Visi klausimai susiję su naudojama programine įranga

Microstation,Power Survey,Bentley Map

ToTo » 08 Kov 2011, 12:46

Sveiki,
Dabar manau sitoks temos pavadinimas atitks mano ideja ir tikslus :)
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 02 Kov 2011, 11:53

Re: Microstation,Power Survey,Bentley Map

geocad » 08 Kov 2011, 13:37

Manau, kad dėl Bentley programinės įrangos reikia atskiro forumo, o ne temos.
Todėl, jei adminas seka diskusiją, galėtų jį sukurti.
Andrius Balsevičius, Kaunas
GeoCAD | LGMS
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 951
Užsiregistravo: 06 Geg 2009, 09:07
Miestas: Kaunas

Re: Microstation,Power Survey,Bentley Map

admin » 08 Kov 2011, 14:29

geocad rašė:Manau, kad dėl Bentley programinės įrangos reikia atskiro forumo, o ne temos.
Todėl, jei adminas seka diskusiją, galėtų jį sukurti.


Jeigu atsiras daugiau temų susijusių su bentley - butinai sukursiu atskirą forumą.
Site Admin
 
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 04 Geg 2009, 01:53

Re: Microstation,Power Survey,Bentley Map

ToTo » 08 Kov 2011, 15:04

Su Bentley programine iranga pradejau visai neseniai tik dirbti, na kaip visi zino, ieskodamas ko nors geresnio, taigi esu pats dar naujas siam dalykui ir ieskau bendraminciu su kuriais galeciau kartu tobuleti. Stai kokios naujoves atkreipe mano demesi :

Pats interface, jau ant naujo autocado ar geomap buvo gan maloni naujove ribbon, o MS man is pradziu buvo keista, pasirode kad mazoka mygtuku funkciju, ir buvau maloniai nustebintas, kai pasirenki kokia nors funkcija, atsiranda Pop-up langas, kuriame yra visos funkciju pasirinkimo galimybes susijusiuos su tuo veiksmu, is pradziu buvo tikrai keista, bet labai greitai pripranti prie to ir supranti kaip tai patogu, ir siaip gali susidelioti kaip tau patogu, kazkur net maciau jog pasidare interface toki pati kaip senajam autocade. Zinoma ne tokia jau cia ir didele naujove, pilna ir shortcutu ant pacio keybord, dauguma funkciju susimeciau ant savo desinio peles mygtuko, ir kartais tiesiogine prasme dirbu tik su viena ranka :) Kita naujove kuri atkreipe mano demesi, tai langai, ju yra net 8, juos aisku galima isjungti, ijungti, kiekviename is langu, galima pasidaryti view is skirtingu kampu, ir visa kita, kol dirbdavau ant savo nediduko laptop, to privalumo nejauciau, iki kol perejau ant 28" monitoriaus, vienas malonumas dabar dirbti, ypac jei tenka su trimaciais darbais uzsiimineti :) labai labai patogus dalykas, nes buna kad po vienu langu pasikisi koki uznesta planseta, o kitame lange matai tik gryna tavo braizoma brezini ;) na tokia funkcija kaip fence zona... is pradziu tikrai jos svarbos nesupratau, dabar be jos neisivaizduoju savo darbo. Tikrai tenka kartais jo reikia rodyti tik viena dali topkes, atsimenu kai ant geomap karpydavau pozemines linijas, ir jas nukirpus man ju simbolis daznai dingdavo ir apskritai budavo ilgokas ir gan nuobodus rankinis darbas, na su fence tik apvedi zona, o tu apavedimu budu dar pilna, dedi iskart staciakampi, apskritima ar tiesiog naudoji shape, tada ar pasirenki isore ar vidu, o dar kiek galimybiu, kirpti, kopijuoti, iklijuoti norima apvesta zona, galima net issaugoti savo fenze zonas, taip kad jei net tenka padalinti didele didele topke dalimis, tai labai greita ir patogu. Pats braizymas su AccuDraw man taip pat patrauklesnis ir toks paprastesnis pasirode nei autocade ar geomape, ypac patogu kai braizai trimacius objektus. Na dar man patiko jos dinamiskumas, tarkim uzdedi linijos ilgi metrais ant pacios linijos, ja slenkant, automatiskai keiciasi ir jos uzrasymas, labai patogu ir man padeda isvengti klaidu, nes pamenu kiek kartu buvo, jog pakeiti linija ir pamirsti uzdeti nauja jos atstuma ant brezinio, o as nesneku kur dar poligono plotis kv. metrais, jis taip pat keiciasi automatiskai, ploto uzstrichavimas, jis taip pat keiciasi automatiskai, kas man labai patiko, kaip ir su tasko koordinatemis, jei ji pajudini, automatiskai pasikeicia ir jo koordinates. Ir tarkim as paimu koki objekta, bloka ir man ji reikia perkelti, as ji pazymiu,spaudziu move ir dedu, buna kartais ranka sudreba(geodezininkams pasitaiko :D:D:D:D) ir nepataikau ant tos vietos kurios norejau, tada vel pazymi ta objekta ir vel spaudi move, bent jau man taip tekdavo dirbti ir mano kolegos vis dar tebedirba tokiu principu, na o MS as padedu tarkim cell ar vadinama bloka, jis pasideda toj vietoj kur paspaudziau, bet taip pat lieka kartu ir pazymetas ir jei patenkintas kur padejau ji, patvirtinu su vienos is peles klavisu, o jei neuztaikau, tada tiesiog vel spaudziu kur noriu padeti ir tuomet patvirtinu su peles klavisu, jokiu per nauja zymejimu ir t.t. Man pasirode lb patogu tokie dalykai, suprantu kad tai tik smulkmenos, bet tokios smulkmenos ir daro tavo darba malonu. As senai dirbau su kokiu nors autodesk produktu, gal tai jau ir nera naujoves naujosiose versijose, tokie dalykai ir tikrai programos supanaseja po kurio laiko, tad mieli kolegos pataisykit mane, as tiesiog noriu pasidalinti idejomis ir mintimis, bei ziniomis, tiesa lietuviskai ir siaip paciam internete apie sia programa tikrai mazai info o ji man pasirode be galo perspektyvi, ten galimybiu begalybe, pati programa tau leidzia taip susikonfiguruoti kaip tau tik patogu, kuriesi ne tik simbolius, vadinamuosius cell, bet ir linijinius simbolius, bei strichavima, ir jis gali buti trimatis, karta teko padaryti kaip parodomaji brezini , ir ten buvo uzstatytos teritorijos, nupaisiau primityvu namuka, kazka panasaus i monopolyje kur naudojam, ir pasidariau stricha is jo, paskui tik strichavau tas zonas, atrode tikrai graziai ir buvo labai paprasta, dar graziau atrode mano sugalvotas 3D misko strichavimas. Na simbolius tai paprasciausia sudeliojau i viena brezini visus visus simbolius i dwg is geomap, tada atsidariau su MS, eksportavau visus simbolius i cell library, ir turejau visus simbolius, tiesa kai kuriuos teko pakoreguoti, eglutes ar kai kurie suliniai padaryti buvo kreivai, kai kuriuos simbolius pats susikuriau, tas pats ir su linijomis buvo, tiesa ju rankiniu budu teko padaryti daugiau. Pats MS dirba ir su DNG ir DWG rezimu. ZInoma mieliau dirbti su DGN, bet jei reikia atidaro ir issaugo DWG formatu, nors pasitaiko kad susipjauna. Na o del luzinejimo, buvau labai nustebintas, ji daug stabilesne, maziau luzineja, bet pasitaiko pasitaiko kad uzlusta, ismeta error, bet dirbu toliau, o po kurio laiko atsistato pilnai, nes jos veikimo principas kazkaip idomiai padarytas, ne viskas ant vienos sistemos veikia,vienai nuluzus kitos sistemos veikia, ir ta sistema po kazkurio laiko pati atsistato, ar kazkaip panasiai ten aiskino viename forume. Viename brezinyje DGN faile, gali buti daugybe vadinamu MODEL, na Autodeske tik vienas yra imanomas, kiek pamenu. Ten tu funkciju ir galimybiu begalybe, dabar tik pats mokinuosi, noreciau kad surasciau tokius kaip ir as ir kartu galetume dalintis info, turiu prisipirkes knygu, ziurau kursus per online, todel kvieciu susisiekti su manim kad ir per PM,labiausia kas patinka sitoj programoj, jog ja gali prisitaikyti sau taip kaip tik tau patogu, tai tarsi gauni gerus irankius, ir visko ko tau reikia tai tik pasiteikti fantazija, na geomape kazkaip jauciausi priklausomas nuo tiekejo jos :)
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 02 Kov 2011, 11:53

Re: Microstation,Power Survey,Bentley Map

Gedas » 08 Kov 2011, 15:32

ToTo rase: "O as jums galiu isvardinti desimtis dalyku, kuriuos gali atlikti MS, bet autocadas niekaip negali to padaryti..."

Jei tie "desimtys dalykai" jau isvardinti, tai turiu pasakyt, kad jie mane nuvyle. As tikejausi kazko rimtesnio. O tuos, praktiskai visus, interfeisinius dalykus naujausios Autocad (Geomap) versijos turi.
Morale: gerai nezinodamas kitos programos nepulk jos menkinti...
Vartotojo avataras
Dalyvis
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 09 Bir 2009, 12:04

Re: Microstation,Power Survey,Bentley Map

ToTo » 08 Kov 2011, 15:45

na ne visi dalykai cia, as tik greit prabegdamas cia parasiau ir tai labai ukiskai parasiau, patiko man kolegos ideja, su paveiksleliais, taip pat noriu prideti pavyzdziu is savo darbo, na sumenkinti nenoriu nieko, tik klausiu, kuri funkcija nuvyle jus konkreciai, ir ko taip isikabine geomap? ir ar patys esat bande dirbti su sia programa?? tiesa sios visos funkcijos nlb gal susije su pacia geodezija, tiesiog kitus pavyzdzius kuo man patinka si programa noriu pateikti tinkamu formatu, kur lyginimas programos kur ataskaitos pateikimas... tiesa moku daugiau dirbti su paciu MS, va Power survey arba InRoads dar gan naujove, bet galimybemis ji mane pribloske, zinoma nera grynai pritaikyta musu rinkai, kaip geomap, tik klausiu negi visi tokie patenkinti Geomap, niekas nieko neiesko naujo, kazko geresnio? niekas neuzsiima tokiu dalyku, o siaip visai gera ideja, gal man paciam uzsiimineti sia veikla... :D:D:D:D:D man idomu ar platintojai kokie nors dalyvauja siame forume??? ko jie visi tyli??
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 02 Kov 2011, 11:53

Re: Microstation,Power Survey,Bentley Map

xeon » 08 Kov 2011, 15:58

Gedas rašė:ToTo rase: "O as jums galiu isvardinti desimtis dalyku, kuriuos gali atlikti MS, bet autocadas niekaip negali to padaryti..."

Jei tie "desimtys dalykai" jau isvardinti, tai turiu pasakyt, kad jie mane nuvyle. As tikejausi kazko rimtesnio. O tuos, praktiskai visus, interfeisinius dalykus naujausios Autocad (Geomap) versijos turi.
Morale: gerai nezinodamas kitos programos nepulk jos menkinti...


Yra labai paprastas dalykas - paprašyti, kad kažkas parašytų vos ne vadovėlį čia forume apie skirtumus ir po to vertinti stilistiką. Nuvylė? Gal pabandyk ka nors padaryti su programa, tada taip jau smarkiai nusivilk? Aš net neabejoju, kad bandant padaryti konkretų darbą pasipiltų įvairiausi klausimai, bet tam ši tema ir sukurta. O toks greitas ir aiškus nusivylimas kaip tik man ir atrodo kaip menkinimas.
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 28 Lap 2010, 00:34

Re: Microstation,Power Survey,Bentley Map

ToTo » 08 Kov 2011, 16:05

siaip va is cia as daug pasimokinu,gal kam bus idomu pasiziureti, jei kas susidomejot...

http://www.youtube.com/user/envisioncad
;)
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 02 Kov 2011, 11:53

Re: Microstation,Power Survey,Bentley Map

geocad » 08 Kov 2011, 16:12

Iš esmės patogus įrankių - mygtukų, RIBBON pertvarkymas yra ir AutoCAD'e, bet bendrauju su daugeliu kolegų, nemačiau, kad kas nors persitvarkytų sąsają pagal save...
Tiesiog naudojasi iš įpratimo tuo, kas yra, ir tiek.
Vieną dienelę pavargau, kol pasigilinau, kaip ir kas ir galiu pasakyti, kad dirbti su brėžiniu galima neišeinant iš vienos RIBBON kortelės, taigi telpa visi reikalingi įrankiai.
Kontekstiniai meniu ir dinaminės RIBBON kortelės taip pat pertvarkomos.
Dėl "fence zonų" reikėtų gyvai pasižiūrėti, kaip ir kas, vien iš aprašymo sunku susigaudyti apie privalumus.
Andrius Balsevičius, Kaunas
GeoCAD | LGMS
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 951
Užsiregistravo: 06 Geg 2009, 09:07
Miestas: Kaunas

Re: Microstation,Power Survey,Bentley Map

ToTo » 08 Kov 2011, 16:17

na dar siek tiek radau ir lietuviskai, berots tai vienintele vieta kur kazka padoresnio galima rasti...

http://www.xyz.lt/grafika1.html
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 02 Kov 2011, 11:53

Kitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių
cron