Klausimas vertas milijono??? :)

Visi klausimai susiję su naudojama programine įranga

Re: Klausimas vertas milijono??? :)

EgRu » 04 Kov 2011, 10:08

prie ko čia autocad ir plūgas. Nereikia durninti žmonių. Ar mes, darantys topkes, planelius, kokių tai išradimų programose ieškom ir turim ieškoti ??? Žinoma naujienomis ir alternatyvomis reikia domėtis, bet jei ta programa, kurią naudoji pilnai tinka darbui, formatai tinkami, su savivaldybėmis ir užsakovais susibendrauji, kai kokio velnio aš turiu pasijausti plūgu ???
Kitas dalykas dėl programų naudojimo, tai manau svarbus nemažiau nei pati programa yra kas man gali pagelbėti naudojantis programa, ir kas ją adaptuoja. Galima ir nemokamų programų parsisiųsti ir bandyti išradinėti dviratį.
Aktyvistas
 
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 04 Bir 2009, 13:45

Re: Klausimas vertas milijono??? :)

Remyga » 04 Kov 2011, 11:42

Ponas ToTo,
jūsų AutoCAD (tuo labiau GeoMap) prilyginimas MS Paint programai mane prajuokino :). Niekuomet nesiimsiu tvirtinti, kad Microstation bloga, tai tiesiog dar vienas CAD softas ir palikim pačiam vartotojui rinktis kokią CAD jis naudos.

Sėkmės prekyboje :)
Remigijus, UAB InfoEra
Inžinerinių IT Projektų vadovas, 8656-10089
Vartotojo avataras
Dalyvis
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 27 Geg 2009, 08:23
Miestas: Kaunas

Re: Klausimas vertas milijono??? :)

xeon » 04 Kov 2011, 13:03

Jei kas nors apie MicroStation nori viešai padiskutuoti, tai čia pardavėjas, prekyba, ar ne? O jei rašo apie visus kitus (AutoCAD, GeoMAP, BricsCAD, ZwCAD) - tai žingeidus, padorus bičas, taip? ;)
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 28 Lap 2010, 00:34

Re: Klausimas vertas milijono??? :)

ToTo » 04 Kov 2011, 15:09

EgiRug rašė:prie ko čia autocad ir plūgas. Nereikia durninti žmonių. Ar mes, darantys topkes, planelius, kokių tai išradimų programose ieškom ir turim ieškoti ??? Žinoma naujienomis ir alternatyvomis reikia domėtis, bet jei ta programa, kurią naudoji pilnai tinka darbui, formatai tinkami, su savivaldybėmis ir užsakovais susibendrauji, kai kokio velnio aš turiu pasijausti plūgu ???

Na plugas buvo kaip palyginimas, tarkim zigulys ir mersedesas, abidvi masinos, turi po keturis ratus, ryja ir panasiai kuro sakykim, o patogumas ir konfortas ar skiriasi??? Atrodo protingi zmones esam, uz tai ir uzduodu klausima... Pats sau uzduokit klausima, ar kada nors jums programa nebuvo luzusi tuo momentu kai labiausia jums reikia (labiausiai siutinantis dalykas budavo mano gyvenime, kuris priverte mane ieskoti alternatyvu). Ir jei jums reikalinga rezultata galima pasiekti keliu mygtuku funkcija, vietoj 10 ir dar rankiniu budu atliekamu veiksmu, suprastumete mane kodel renku tokius palyginimus. Gal jums patinka, nzn visokiu zmoniu yra, visokiu reikia... Bet pripazinkime, is sono tai tikrai kvailai atrodytu ziuret i toki zmogu, kuris isikabines laikytusi zigulio, vietoj jam siulomo mersedeso... Todel ir klausiu, kodel mes netobulejame???

Kitas dalykas dėl programų naudojimo, tai manau svarbus nemažiau nei pati programa yra kas man gali pagelbėti naudojantis programa, ir kas ją adaptuoja. Galima ir nemokamų programų parsisiųsti ir bandyti išradinėti dviratį.


Va sitas klausimas mane ir kamuoja, bandau surasti atsakyma, kodel tiek mazai info apie sita programa, as pats esu labai uzsispyres, geros uzsienio kalbos zinios ir negailejimas laiko surasti paciam visa info ir pagalba, kodel pas mus LT nera info apie sita programa, pagalba... Todel ir ieskau bendraminciu, su kuriais galeciau pasidalinti savo turimomis ziniomis, kurie galetu ir mane ko nors ismokyti naujo, nes man tai neatrastu galimybiu salis ta programa, taip sutinku, reikejo siek tiek laiko priprasti prie valdymo, nes nuo pat pradziu nebuvau nieko kito mates kaip tik autocad`o, bet tik perpratus viska, patogus neapsakomas... Nereklamuoju ir nesaukiu tautos as cia, tiesiog ieskau tokiu paciu kaip as, kuriems idomu naujoves, beribes galimybes, darbo ir laiko naudojimo nasumas ir tiems kuriems patinka mersai :D :D :D
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 02 Kov 2011, 11:53

Re: Klausimas vertas milijono??? :)

ToTo » 04 Kov 2011, 15:18

Remyga rašė:Ponas ToTo,
jūsų AutoCAD (tuo labiau GeoMap) prilyginimas MS Paint programai mane prajuokino :). Niekuomet nesiimsiu tvirtinti, kad Microstation bloga, tai tiesiog dar vienas CAD softas ir palikim pačiam vartotojui rinktis kokią CAD jis naudos.

Sėkmės prekyboje :)


:) nei vienam neesu siules pirkti ir prisiekiu ne vienas is manes neisgirs siulymo pirkti, tiesa pasakius, net sita programa isigyti LT ar bent jau pakankamai info gauti tiek kiek apie Autocad ir kitus Autodesk produktus rasti LT yra taip sunku... net neisivaizduoju kiek ji kainuoja, pats naudoju trial versijas, aisku jei ji kainuoja kosmosa, tada jau kitas reikalas, bet nenustebciau, nes geri dalykai niekada nebuna uz dyka :) vistiek taupyciau ant jos, nes man ji atsipirktu daug greiciau nei geomap. Na o Paint palyginimas buvo, kad atkreiptumete demesi ;) As renkuosi naudoti MS, bet va visokio istaigos ir mieli kolegos kurie visi isikabine autocado ir geomapo, kazkodel pasirinkimo man neduoda, tai kaip suprast cia??? Isvardinkite bent viena dalyka autocado, kurio negali atlikti MS??? o as jums galiu isvardinti desimtis dalyku, kuriuos gali atlikti MS, bet autocadas niekaip negali to padaryti... Ir taip jos abi CAD programos ir taip mums teise rinktis, o as tik klausiu, jei viena programa tikrai geresne uz kita, bet nei info, nei populiarumo, nei galimybiu jomis dirbti vienodai mes neturime ir kodel taip yra ??? Mhmmm.???

Sekmes zvejyboje... :D:D:D
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 02 Kov 2011, 11:53

Re: Klausimas vertas milijono??? :)

Gedas » 04 Kov 2011, 15:34

ToTo, labai suintrigavot. Prasau surasyti punktais desimtis dalyku ko geodezininkas negali padaryti su GeoMap, o su MS gali. Tik rasykit tuos dalykus ko reikia musu darbuose.
Vartotojo avataras
Dalyvis
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 09 Bir 2009, 12:04

Re: Klausimas vertas milijono??? :)

Paulius » 04 Kov 2011, 17:30

Yra keletas softo vartotoju tipo, vieni nekisa savo nosies kur nereikia ar kur nesupranta ir naudoja ka jiems duoda, ir yra kiti kuriems ka be duotum ieskos geresnio ar megins visaip kitaip pasiturbinti savo darbo vieta. Siuo atveju cia pradeda nesusikalbet dvi vartotoju grupes :)
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 419
Užsiregistravo: 11 Geg 2009, 11:42

Re: Klausimas vertas milijono??? :)

EgRu » 04 Kov 2011, 18:23

Paulius rašė:Yra keletas softo vartotoju tipo, vieni nekisa savo nosies kur nereikia ar kur nesupranta ir naudoja ka jiems duoda, ir yra kiti kuriems ka be duotum ieskos geresnio ar megins visaip kitaip pasiturbinti savo darbo vieta. Siuo atveju cia pradeda nesusikalbet dvi vartotoju grupes :)


viskas yra gerai, ir sveikintina, kad yra įvairiai mąstančių, tik nelabai gražu, kai ta ale kita grupė, šiuo atveju vienas pilietis, ieškodamas bendraminčių turi durninti, plūgais ir stagnatoriais vadinti kitus.
Aktyvistas
 
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 04 Bir 2009, 13:45

Re: Klausimas vertas milijono??? :)

xeon » 04 Kov 2011, 18:35

o kas čia tamstą plūgu bei stagnatorium išdurnino? ;)
Paskutinį kartą redagavo xeon 05 Kov 2011, 14:07. Iš viso redaguota 2 kartus.
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 28 Lap 2010, 00:34

Re: Klausimas vertas milijono??? :)

EgRu » 04 Kov 2011, 18:46

rišu. diskusija gaunas apie nieką, gero savaitgalio kolegos :)
Aktyvistas
 
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 04 Bir 2009, 13:45

AnkstesnisKitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 19 svečių
cron