Linux dwg formato CAD

Visi klausimai susiję su naudojama programine įranga

Re: Linux dwg formato CAD

Vaidas. » 03 Gru 2010, 19:47

Taigi - klauskite...

1) manau, kad mes jau gerokai nugrybavom į pievas ir administratorius mus abu turėtų nubausti už "fludinimą"
2) pasikartosiu - labai patinka Andriaus požiūris vardinant pliusus ir minusus iš savo patirties, o ne pokalbiai prie alaus (ar arbatos) minint komunizmą ir bandant švelniai šaipytis, o po to nusiplauti paminėjus kažkokį mistinį trečią reikalą :)
3) čia ne vieta asmeninio pobūdžio komentarams (turiu galvoj save, nereikėjo minėti gautų š* tipo atsakymų forumuose, nors tokie buvo).
4) Kol kas susilaikysiu nuo tolesnių komentarų, nes džiugią informaciją apie Linux CAD jau perdaviau, jokių pretenzijų dgn formatui neturiu, o klausimų lyg ir nesulaukiau...
Taigi, gero savaitgalio visiems :)

Papildyta:
5) anonimiškumas forumuose įveda išvedžiojimų laisvę. Nors visada pasirašinėju savo vardu, dabar patikslinau informaciją apie save. Dėl kolegos - tiesiog stilius ir bendravimo maniera labai panaši į kažkada ansčiau sutikto vaikino, su kuriuo teko truputį "peštis". Atsiprašau, jeigu suklydau.
6) jeigu jau sukūriau šią temą, tai jaučiu norą, kad būtų kalbama į temą. Nieko prieš, kad būtų lyginami skirtingi produktai, jų savybės ir galimybės. Bet kokia informacija yra šaunu. Tačiau kai reikalas prieina prie išvedžiojimų, kurie sukelia lengvą šypseną, deja, turiu tik tokią priemonę - atsakyti savo stiliumi. Beje, ten kur dabar kolegos komentaras "-", ten buvo parašyta "Užsirovei" :) Sakykim taip - ne užsiroviau, o bandžiau sugrąžinti diskusiją atgal prie temos. Bet esu žmogus, mėgstu kartais paerzinti, kas ne visiems patinka :)
7) dėl verslo modelių, ar pigu ir nemokama gali būti kokybiška, irgi manau, kad kiekvienas turi likti prie savo nuomonės. Mane 100% tenkina situacija kai yra 80% galimybių už 20% kainos. Tai ką sakau, tikrai yra mano asmeninė neoficiali nuomonė ir remiuosi sava patirtim bei supratimu, kad nemokama nebūtinai yra blogai. Pats gerus 6 metus dalinau savo hobi-produktą į kairę ir dešinę. Dėl Bricscad kokybės ir programuotojų potencialo palyginimo, paminėsiu faktą, kad kažkada Bricscad kūrėjai sukūrė Bricswork ir pardavė jį Bentley. Dabar tai yra žinoma kaip MicrostationTriForma. Tik tas faktas kažkodėl nelabai patinka kai kuriems Microstation gerbėjams :)
8) kam įdomu - bandykit. Turėsit klausimų, ieškosim atsakymų.
Vaidas Guogis
Vartotojo avataras
Dalyvis
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 12 Geg 2010, 17:26

Re: Linux dwg formato CAD

xeon » 04 Gru 2010, 13:38

Vaidas. rašė: 2) pasikartosiu - labai patinka Andriaus požiūris vardinant pliusus ir minusus iš savo patirties, o ne pokalbiai prie alaus (ar arbatos) minint komunizmą ir bandant švelniai šaipytis, o po to nusiplauti paminėjus kažkokį mistinį trečią reikalą

Pasikartosiu, ne tik tamsta patirties turi.

Vaidas. rašė: 3) čia ne vieta asmeninio pobūdžio komentarams (turiu galvoj save, nereikėjo minėti gautų š* tipo atsakymų forumuose, nors tokie buvo).

Kas čia per mistinė nuoroda? Su š*? Čia viešas įžeidimas laukiant atitinkamo atsakymo, ar kas?

Vaidas. rašė: 5) anonimiškumas forumuose įveda išvedžiojimų laisvę. Nors visada pasirašinėju savo vardu, dabar patikslinau informaciją apie save. Dėl kolegos - tiesiog stilius ir bendravimo maniera labai panaši į kažkada ansčiau sutikto vaikino, su kuriuo teko truputį "peštis". Atsiprašau, jeigu suklydau.

Nesuprantu, kaip galima apie ką nors imti ir viešai taip kalbėti. Net jei ir iš tikrųjų būtų tekę turėti kažkokių ne visai malonių reikalų, tai viešoj erdvėj aš patylėčiau, bet tamsta, matyt, patylėti nelinkęs, asmeniškus dalykus kloji visiems paskaityti… ką gi, sėkmės kūryboje :)

Vaidas. rašė: 6) jeigu jau sukūriau šią temą, tai jaučiu norą, kad būtų kalbama į temą. Nieko prieš, kad būtų lyginami skirtingi produktai, jų savybės ir galimybės. Bet kokia informacija yra šaunu. Tačiau kai reikalas prieina prie išvedžiojimų, kurie sukelia lengvą šypseną, deja, turiu tik tokią priemonę - atsakyti savo stiliumi. Beje, ten kur dabar kolegos komentaras "-", ten buvo parašyta "Užsirovei" Sakykim taip - ne užsiroviau, o bandžiau sugrąžinti diskusiją atgal prie temos. Bet esu žmogus, mėgstu kartais paerzinti, kas ne visiems patinka

Ne paerzinti mėgsti, bet tiesiog įžeidinėti. Bet aš daugiau neatsakysiu ir neduosiu progos tamstai rodyti charakterio.

Vaidas. rašė: 7) dėl verslo modelių, ar pigu ir nemokama gali būti kokybiška, irgi manau, kad kiekvienas turi likti prie savo nuomonės. Mane 100% tenkina situacija kai yra 80% galimybių už 20% kainos. Tai ką sakau, tikrai yra mano asmeninė neoficiali nuomonė ir remiuosi sava patirtim bei supratimu, kad nemokama nebūtinai yra blogai. Pats gerus 6 metus dalinau savo hobi-produktą į kairę ir dešinę. Dėl Bricscad kokybės ir programuotojų potencialo palyginimo, paminėsiu faktą, kad kažkada Bricscad kūrėjai sukūrė Bricswork ir pardavė jį Bentley. Dabar tai yra žinoma kaip MicrostationTriForma. Tik tas faktas kažkodėl nelabai patinka kai kuriems Microstation gerbėjams

Santykinai yra 80% kainos ir 20% galimybių, t.y. atvirkščiai, o dėl fakto kas kam patinka ar nepatinka, tai vėl naujiena iš tamstos. Man asmeniškai visiškai tas pats, iš kur atsirado Triforma, manau, visiems kitiems - irgi :D
Paskutinį kartą redagavo xeon 05 Gru 2010, 15:08. Iš viso redaguota 3 kartus.
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 28 Lap 2010, 00:34

Re: Linux dwg formato CAD

Vaidas. » 04 Gru 2010, 16:11

Ne paerzinti mėgstate, bet tiesiog įžeidinėti.

Jeigu įžeidžiau - atsiprašau (viešai), nes tokio tikslo neturėjau. Nors pagal karmos dėsnius įsižeidimas parodo tam tikrą įsižeidusio silpną vietą, todėl džiaugiuosi, kad kartais padedu tai atrasti ;)

Bet kokiu atveju - ačiū už pamoką, pasistengsiu, kad Šiaurės ir Pietų Korėjų santykiai Geoturguje būtų derinami diplomatiniu būdu, o ne kariniais manevrais.
Vaidas Guogis
Vartotojo avataras
Dalyvis
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 12 Geg 2010, 17:26

Re: Linux dwg formato CAD

Vaidas. » 06 Gru 2010, 18:09

Dabar pagalvojau mažumėlę (kaip visada, labai retai galvoju ir dažniausiai - nelabai protingai...). O jeigu oficialus Bentley PI atstovas Lietuvoje susidomėtų InRoads importavimu į BC, o ne kažkoks anonimas-provokatorius? Gal tikrai būtų bomba, a?
Vaidas Guogis
Vartotojo avataras
Dalyvis
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 12 Geg 2010, 17:26

Re: Linux dwg formato CAD

xeon » 06 Gru 2010, 18:56

Kas ten žino... Tik manau, kad atstovas turi ir be to ką veikti, ir, matyt, strategiškai mąsto, nes senai jau būtų taip padaręs. Arba (o tikriausiai taip ir yra) - tas neįmanoma.
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 28 Lap 2010, 00:34

Re: Linux dwg formato CAD

Vaidas. » 06 Gru 2010, 19:21

Pagarba - kolega numano neįmanomus dalykus!
Vaidas Guogis
Vartotojo avataras
Dalyvis
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 12 Geg 2010, 17:26

Ankstesnis

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių
cron