Alternatyva GeoMap programai

Visi klausimai susiję su naudojama programine įranga

Alternatyva GeoMap programai

EvaldasSt » 12 Lap 2016, 22:05

Sveiki kolegos,

Šiuo metu susidūriau su dilema. Kadastrinių matavimų bylas rengiu Geomatininku o topkes kolkas Geomap'u. Bet vien dėl topo kaip ir nebeapsimoka Geomap naudot. Tai gal kas žinote ir pasiūlysite kokia alternatyvą pigesnę, kad galėtų gktr 2014 patikrint ir toliau sėkmingai darbuotis. Dėkoju.
Vartotojo avataras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 12 Lap 2016, 20:51

Re: Alternatyva GeoMap programai

EvaldasSt » 13 Lap 2016, 00:25

Paklaidžiojęs interneto platybėse lyg ir radau atsakymą į savo paties pateiktą klausimą. Sprendimas - SkaiTopas pritaikytas Briscadui. Kadangi šiuo metu labai susidomėjau BricsCAD'u kaip pigia geomap alternatyva ir puikiu variantu pigios darbo vietos sukurimui. Tik būtų įdomu sužinoti nuomonę kolegų, galbūt dirbusių ar dirbančių su šiomis programomis. Kokie trūkumai, o gal net pliusai lyginant su Geomap? Kaip sekasi gktr standarto atitikimui paruošti topkes šia programa?
Vartotojo avataras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 12 Lap 2016, 20:51

Re: Alternatyva GeoMap programai

geocad » 13 Lap 2016, 00:54

Manau, kad priduoti pagal GKTR standartą, kuris parašytas kreivai, bus gana sunku, jei bandysi priduoti DWG brėžinį.
Paprasčiausiai turėsi įrodinėti savo tiesas savivaldybės specialistams, ginčytis ir pan.

Jei bandysi priduoti SHP formatu, gali būti paprasčiau, nes kiek žinau, tai WebGIS, kurį naudoja savivaldybės tikrinimui, gali dirbti ir su SHP.
Tai irgi teoriškai, nes aš pats nebandžiau.
Eksportavimui į SHP gali tekti įsigyti papildomą priedą, pvz. Spatial Manager - http://www.spatialmanager.com/how-to-im ... -bricscad/
Andrius Balsevičius, Kaunas
GeoCAD | LGMS
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 936
Užsiregistravo: 06 Geg 2009, 09:07
Miestas: Kaunas

Re: Alternatyva GeoMap programai

c-gis » 22 Lap 2016, 03:35

EvaldasSt rašė:Paklaidžiojęs interneto platybėse lyg ir radau atsakymą į savo paties pateiktą klausimą. Sprendimas - SkaiTopas pritaikytas Briscadui. Kadangi šiuo metu labai susidomėjau BricsCAD'u kaip pigia geomap alternatyva ir puikiu variantu pigios darbo vietos sukurimui. Tik būtų įdomu sužinoti nuomonę kolegų, galbūt dirbusių ar dirbančių su šiomis programomis. Kokie trūkumai, o gal net pliusai lyginant su Geomap? Kaip sekasi gktr standarto atitikimui paruošti topkes šia programa?


Interneto platybėse paklaidžiojęs, be abejo, rasi alternatyvų GeoMap. Bet jei apsiribosi Lietuva, tai nerasi. Negaišk laiko.
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 230
Užsiregistravo: 10 Bir 2009, 19:19

Re: Alternatyva GeoMap programai

Paulius » 23 Lap 2016, 14:18

Alternatyvų gal ir yra, bet pritaikytų mūsų standartams nėra. Kai savivaldybėse sedi "specai", pasikabinę AUTODESK sertifikatus ant sienų ir priiminėja duomenis tik pagal geomap standartą tai kitos alternatyvos topkėm nebelieka.
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 409
Užsiregistravo: 11 Geg 2009, 11:42


Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių