Kokie atsiliepimai apie SOUTH iranga?

Visa, kas susiję su matavimo prietaisais - totalinėmis stotimis, GPS imtuvais ir pan.

Kokie atsiliepimai apie SOUTH iranga?

Paulius » 16 Bal 2010, 14:09

Sveiki,
Gal yra besinaudojanciu ar bandziusiu South prietaisus, tiek GPS tiek total station. Domintu atsiliepimai.
Aciu
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 419
Užsiregistravo: 11 Geg 2009, 11:42

Re: Kokie atsiliepimai apie SOUTH iranga?

shatras » 01 Bir 2010, 14:22

neteko girdeti
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 29 Bal 2010, 11:20

Re: Kokie atsiliepimai apie SOUTH iranga?

geocad » 02 Bir 2010, 23:32

Vien jau kainos daug ką pasako.
Kažkaip keista matyti 2" instrumentą, kainuojantį $5300.
Namų tinklapyje aptikau, kad artimiausi dileriai yra Libane, Bankoke, Turkijoje, Nigerijoje, Čilėje ir Latvijos "Krasucentrs".
Kažkaip atsargiai su jais reikėtų, manau...
South namų tinklapis yra čia -http://en.southinstrument.com/index.asp
Andrius Balsevičius, Kaunas
GeoCAD | LGMS
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 951
Užsiregistravo: 06 Geg 2009, 09:07
Miestas: Kaunas

Re: Kokie atsiliepimai apie SOUTH iranga?

Smaigas » 03 Bir 2010, 11:50

Dar lenkai jais prekiauja. Pagal aprasyma, tai super aparaciukai uz maza kaina, bet kaip del kokybes, tai ka as zinau ? Lenku forumuose yra pora atsiliepimu apie kinietiskus tacheometrus - giria. Tikrai, blogu atsiliepimu nemaciau
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 246
Užsiregistravo: 25 Bir 2009, 19:55
Miestas: Vilnius

Re: Kokie atsiliepimai apie SOUTH iranga?

Ka: » 03 Bir 2010, 16:18

Prieš kokius 5'is metus kalbėjausi su vokiečiu kolega ir jis džiaugėsi, kad instrumentą gali nusipirkti ale vienam objektui. Sako paskui aš jį paspiriu ir pasiimu naujesnį modelį. Kiek dabar kiniečių gamintojų yra, man jau sunku tiksliai pasakyti, manau iki 10 galima būtų rasti: Boif, Koif, Kolida ir t.t. Pagal instrumentų išvaizdą nesunku atspėti kokia garsi markė pas juos gamina savo instrumentus. Dar galima nusipirkti ale europinį, amerikinį variantą. Kiniečiai gamina pvz. olandams su jų firmos logo ir tipo iš jų palaikymą gausite. Bet man labiausiai tai nesusikalbėjimas su kiniečiais užkliuvo, klausi vieno atsako kitą. Patariu labiausiai atkreipti dėmesį į programą instrumente, gal net geriau imti su žinoma, kituose instrumentuose naudojama, pvz. su SurvCE.
Reziumuojant, aš kiniečio dar negaliu pirkti. Man geriau senas, bet patikrintas instrumentas. Pvz. senuką Geodimeter 520N šiandien vos keli naujausi prietaisai gali lauke aplenkti ;)
Su pagarba, Ka:
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 02 Bir 2009, 22:59
Miestas: Vilnius

Re: Kokie atsiliepimai apie SOUTH iranga?

TomasGPS » 11 Bir 2010, 12:55

Na kažin, kad Geodemeter aplenktų visus naujus prietaisus.... O kiek išlaikymas kainuoja? Ir tos vidinės baterijos keitimo kaina, krovimo laikas ... ojojoj....
Mačiau kažkur puslapį su kinietiškais aparatais, tai visi jie kopijos kažkieno, bet programas bando nukopijuoti, tik ne aišku kaip tos programos veikia, nes turbūt bug'ų tai gausybė... :D Tiesa pasakius jei kas buvo InterGeo parodoj - galėjo iki valios prisižiūrėti tų kinietiškų falšyvkių... O kaip jie realybej veiks - laikas parodys...
Leica tik tai Leica ir nieko daugiau ....
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 535
Užsiregistravo: 14 Geg 2009, 13:14
Miestas: Mančesteris

Re: Kokie atsiliepimai apie SOUTH iranga?

Ka: » 11 Bir 2010, 13:55

TomasGPS rašė:Na kažin, kad Geodemeter aplenktų visus naujus prietaisus....
Apie tai mes jau diskutavome tarpusavy, tad trumpai pasikartosiu, nes be manęs niekas negina senos klasikos: Aš nesakiau, kad "aplenktų visus naujus". Aš sakiau, kad vos keli nauji instrumentai gali aplenkti senuką Geodimetrą. Papildysiu, kad prie tų naujų prietaisų turi stovi labai patyrę vilkai. Beje Tomai, tai patvirtinti gali jūsų klientas (vardą galiu atsiųsti) pasirinkęs jūsų naujausio modelio instrumentą. Apie kainą geriau nekalbėti, nes skirtumai matuojami nuo 3 iki n kartų.
Nebent yra būtinas darbui be prizminis lazeris, tada taip, reik rinktis naują gerą, visam likusiam gyvenimui. Bet ir tai imčiau panaudotą ;)
TomasGPS rašė:O kiek išlaikymas kainuoja?
Ką turite omenį, šiaip lyg nieko ne kainuoja, nebent priežiūra, bet ji visiems reikalinga.
TomasGPS rašė:Ir tos vidinės baterijos keitimo kaina, krovimo laikas ... ojojoj....
Nuo 1997 metų dar nekeičiau jokios baterijos. Baterijos žinoma senesnio modelio, bet mano "plyta" išlaiko gal savaite.
TomasGPS rašė:Mačiau kažkur puslapį su kinietiškais aparatais, tai visi jie kopijos kažkieno
O kodėl nemanote, kad gal tie patys kiniečiai ir gamina garsių markių firmoms (bent aš turiu tokių žinių).
Su pagarba, Ka:
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 02 Bir 2009, 22:59
Miestas: Vilnius

Re: Kokie atsiliepimai apie SOUTH iranga?

vygintas » 21 Lie 2010, 10:08

Sveiki,
tenka girdėti, kad kinišką SOUTH įrangą Lietuvoje siūlo UAB GPS Partneris. Jei taip, tai jie tikriausiai daugiausiai išsamios informacijos apie kiniečių produkcijos privalumus gali suteikti.
Beje Remigijau sakyk tai tiesa, kad atsižadi Leicos ir imiesi Kiniečių kokybės? tai ir gal šūkį pakeisi į "south tik tai south ir nieko daugiau" ;)
Veteranas
 
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 06 Geg 2009, 09:17
Miestas: Vilnius

Re: Kokie atsiliepimai apie SOUTH iranga?

Remis » 21 Lie 2010, 10:39

Gerb., Vygintai,
Na, prašau nesupykti, kad atitinkamos kokybės Topcon įrangai atsiranda rimtas konkurentas SOUTH. Deja, Leica'os neišsižadame, ir kol esu "gyvas"tikrai to neplanuoju daryti, taigi kaip tik dėl to gali būti ramus! ;)
Šiaip jei ką nors domina pigi geodezinė įranga - SOUTH įranga, kuri tikrai nustebins ir ne tik savo kaina! SOUTH įrangos atstovai Baltijos šalyse - Latvijos įmonė GEOMIX SIA. Dėl pasiūlymų prašome kreiptis tiesiogiai į juos.

Linkėjimai ;)
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 15 Geg 2009, 11:00
Miestas: Vilnius

Re: Kokie atsiliepimai apie SOUTH iranga?

vygintas » 21 Lie 2010, 10:55

Džiaugiuosi Remigijau už atviraširdį atsakymą! Viliuosi , kad Topcon įrangai kada nors atsiras kokybės ir patikimumo konkurentas, žinoma gaila, kad su Leica jūs to taip ir nepasiekėte. Taigi sėkmes South įrangai ir linkėjimai "braliukams" Latviams.
Veteranas
 
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 06 Geg 2009, 09:17
Miestas: Vilnius

Kitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 13 svečių