GNSS imtuvų gamintojų rinka

Visa, kas susiję su matavimo prietaisais - totalinėmis stotimis, GPS imtuvais ir pan.

Re: GNSS imtuvų gamintojų rinka

Ka: » 27 Lie 2009, 16:15

vygintas rašė:Beje, noriu paklausti. Geodimeter520N - tai tas ~ 1993 m. modelis?? Ką jį dar tebegamina? Po tuščių paieškos internete rezultatų klausiu Tavęs.
Vygintai, tamstos klausimus sunku suprasti, bet spėju klausėte manęs. Taip pat man gaila tamstai skiriamo laiko, nes jūs nesiteikėte atsakyti nei į vieną mano užduotą klausimą, bet ko nepadarysi kolegos labui, kad tik daugiau žinotų:
Pirmą, Vygintai gal pasitikrinkite ar Internetas veikia, ar turit ryšį su išoriniu pasauliu, nes geram atstovui būtų gėda neskirti GNSS imtuvų nuo elektroninių tacheometrų. Kažkodėl man Google paieška pirmame puslapyje suranda kas yra "Geodimeter 520N", pvz. http://www.agageo.com/used.htm Šiuo instrumentu matuoju nuo 1997 metų ir labai juo džiaugiuosi. Atleiskite, bet nesupratau prie ko čia 1993 metai ir klausimas apie gaminimą.
vygintas rašė:Gerb.Kaziuk. Tai va ir pradedi pats sau prieštarauti.
Negražu tuščiažodžiauti, būtų įdomu išgirsti kur tie prieštaravimai.
vygintas rašė:Sutinku, malonu būtu bendrauti su kurios nors tarptautinės korporacijos pvz. prezidentu, bet jis tikriausiai būtų laimingas bendraudamas su pačiu, jei būtum jo vienintelis klientas. Taigi, tam tarptautinės korporacijos ir sudaro atstovų tinklą vietose, kad pvz. Sony prezidentas "miegotu" ramiai ir nesulauktu Kaziuko kontakto. :P
Mintys šedevrai, aukso fondas, pakomentuoti neįmanoma ;)
Su pagarba, Ka:
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 02 Bir 2009, 22:59
Miestas: Vilnius

Ankstesnis

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių
cron