Koki nauja GNSS imtuva pirktumete

Visa, kas susiję su matavimo prietaisais - totalinėmis stotimis, GPS imtuvais ir pan.

Re: Koki nauja GNSS imtuva pirktumete

elena » 10 Spa 2013, 08:47

edgaras rašė:Čia ne vyriškas ego. Į kvaila klausimą atsakoma kvailai. Jei dar nesupranti, tai miško su gpsu nepamatuosi!
elena rašė:Dėkoju vyrai už šmaikštumą. Nepatikėsite nors esu moteriškos giminės atstovė, bet apie jūsų išvardytas "investicijas" išmanau ir fizinėmis savybėmis nesiskundžiu. O gal jūs manot, kad į mišką tik vyrai gali eiti? Todėl sarkazmą pasilaikykite sau, nes man reikalingas profesionalus patarimas. O gal jūsų vyriškas ego neleidžia tokių patarimų dalinti moterims? :D

Žinoma tik vyrai gali puikiai matuoti su GPS miškus, bet tik ne moteris. Suprasti aš suprantu kaip miškas matuojamas jūsų žiniai, ne vienus metus dirbu šioje srityje. O jei jūs manot , kad tai buvo "kvailas klausimas" - tai kam gaišote brangų savo laiką komentuodamas. Man nereikalingi "kvaili komentarai". Maniau, kad čia pasitarimų forumas. Jei būčiau norėjusi sulaukti įžeidinėjimų, būčiau rašiusi į delfi komentarus.

Gerb. kolega Smaigai, aš norėjo patarimų ne pardavėjų, o kolegų su patirtimi (iš praktikos). Kiek pastebėjau dauguma jūsų yra išbandę ne vieną imtuvą ir turite daugiau patirties šiuo klausimu. Tiesiog norėjau , kad patartumėte į ką atkreipti dėmesį renkantis imtuvą, kad būtų galima dirbti sunkiomis sąlygomis, nes toks darbo pobūdis. Žinau, kad vyrai technikoje daugiau orientuojasi geriau nei moterys. Nežinojau, kad daugumai tai problema.

Dėkinga vyrams, kuriems nepasirodė tai kvailystė ir nepasididžiavę atsakėte. Geros dienos. Susisieksiu.
Vartotojo avataras
Aktyvistas
 
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 03 Vas 2010, 10:11

Re: Koki nauja GNSS imtuva pirktumete

Coba » 10 Spa 2013, 09:13

Čia gal "biški " ne į temą, bet šiomis dienomis su Hyper II fiksavau tašką fix'e , matavimą nustačiau 20s., užfiksavo tik kartą, nes nuskrido fix'as ;)(matavimas miške su standartine gaire) Žinoma tašką "nušoviau" tachu . Nesutapimas 4,7 m. Panašu bandymą buvau atlikęs su ilga gaire taškui skirdamas po 1 min. po 5 kart. iš 5 matavimų 1ar 2 taškai nuskrisdavo apie 1m. Likę 3-4 patikrinus su tachu leistinumo ribose " paskrisdavo ". Matavau tikrai ekstramaliomis sąl. t.y gūdžiame miške ;) Manau lapams nukritus šiek tiek galima rizikuot :D Bet man asmeniškai loterijoje nesiseka. ;)
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 05 Rgp 2010, 16:14
Miestas: Panevėžys

Re: Koki nauja GNSS imtuva pirktumete

Romasius » 15 Spa 2013, 22:40

Prasikontroliuoju ir as paskutiniu metu neretai tokiu budu. Dazniausiai nuo gaunamu rezultatu nugara nubega siurpuliukai. :o
Vartotojo avataras
Dalyvis
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 08 Gru 2011, 11:24

Re: Koki nauja GNSS imtuva pirktumete

medienos ekspertai » 09 Geg 2014, 23:58

Elenos klausimas ir man visai aktualus būtų.
Labai tikslaus imtuvo nereikia, kad miške iki 1m paklaida būtų. Darbas- tik kelių taškų atidėjimas per dieną. valdymas turėtų būti kuo paprastesnis. Suderinamas su GIS programa, kad nereiktų konvertavimų. Žodžiu pagal jūsų standartus- gal gan mėgėjiško reikia ir ne itin brangaus, iki 10k.
koks optimaliausias gnss šiuo metu?
Vartotojo avataras
Dalyvis
 
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 12 Rgs 2013, 14:46

Ankstesnis

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 15 svečių
cron