Puslapis 11

LitPOS eilinį kartą užlūžęs

UNREAD_POSTParašytas: 03 Rgp 2009, 09:02
TomasGPS
Gražu tiesiog pažiūrėti, kad pirmadienio rytas ir jau beveik 9 valanda ryto, o LitPOS kompas užlūžęs. Nuolatinis "savaitgalio vaizdas". Savaitgalį jokio aptarnavimo nesulauksi, net pirmadienį ryte, kai normalūs žmonės dirba... O LitPOS atostogauja.... :geek:

Va tik 10 valandą jau pradeda veikti....

Ar tai atrodo Jums normalu (lužimas dėl kompiuterinių klaidų)?
Ir apksritai, ar patenkinti LitPOS tinklo veikla?

Re: LitPOS eilinį kartą užlūžęs

UNREAD_POSTParašytas: 03 Rgp 2009, 22:36
geocad
Na va, Tomai, ir tave jau pradeda nervinti tas lūžtantis tinklas... :)
O mus visus jau seniai užknisusi ta situacija.
Ir dėkui tau dar kartą, kad teiki nemokamą priėjimą prie SmartNET tinklo, nes kaip tik šiandien ryte po 8.00 kolega jau stovėjo darbo vietoje ir dėjo tą LitPOS į šuns dienas... :)
Ir kaip čia neprisiminsi tokio posakio - "šunys loja, o karavanas eina".

Re: LitPOS eilinį kartą užlūžęs

UNREAD_POSTParašytas: 04 Rgp 2009, 08:54
TomasGPS
Jau tikrai... Mane pradeda erzinti, kad taip pastoviai lūžinėja. :evil:
Pas mus Leica SmartNet NĖ VIENO KARTO dar nelūžo tinklo programa, kiek stebiu. Dažniausia problema - tai internetas, jo trūkiai. Tik vieną kartą Microsoft pagadino darbą, kai serveris atsisiuntė atnaujinimus ir instaliavo juos, po to tereikėjo persikrauti, tačiau užlūžo išsijungiant, vat ir kabėjo, kol mygtuką reset nepaspaudė, bet po to - jokių problemų iki šiol. Vienas atvejis per paskutinius 1,5 metų. Antras kartas buvo, kai Lietuvos internetas neveikė su užsieniu, bet tai ir atsistatė aišku. Ir tai viskas....

Nieko gero negaliu pasakyti apie tokią "puikią" LitPOS serverio veiklą. Panašu, kad amerikiečiai iš viso nemoka programuoti nei tinklo programų, nei "langų" aplinkos... Nors tiesa pasakius, neseniai įdiegiau Windows 7, ir ji man kažkiek patiko, kad tikrai veikia greitai, neturi tiek durnų popup'ų: "Tu kvailys, spausk NE, kad savo kompą išgelbėti. Prašome pakartoti tai 10 kartų, kad patvirtinti"... Kaip ta šlubuojanti Višta. O ar stabiliai veiks Win7 - laikas parodys (kol kas nė karto niekas nelūžo dar per kelias naudojimo dienas :) ).