Nauji prietaisai GeoMax - puiki kokybė ir kaina

Skelbimai perkantiems - parduodantiems

Moderatorius: Coba

Forumo taisyklės

SVARBU. Perku, parduodu forumo skilties taisyklės:
1. Dedant prietaiso pardavimo skelbimą turi būti nurodyta: markė, modelis, pagaminimo metai, serijinis numeris, prietaiso nuotrauka(-os).
2. Bent vienoje nuotraukoje turi būti matomas serijinis numeris.
3. Susitarimus dėl pirkimo/pardavimo kainos, pristatymo ir t.t. reikia atlikti privačiomis žinutėmis (PM).
4. Skelbimai neatitinkantys šių taisyklių bus ŠALINAMI be atskiro įspėjimo.

Nauji prietaisai GeoMax - puiki kokybė ir kaina

Ka: » 31 Rgp 2010, 23:11

Sveiki forumo skaitytojai,

Pristatome Jums aukščiausios kokybės geodezinius prietaisus iš Šveicarijos

Paveikslėlis

Sveikinu visus su pergale prieš Ispanus ir su rugsėjo 1-ąją !!!
Su pagarba, Ka:
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 02 Bir 2009, 22:59
Miestas: Vilnius

Re: Nauji prietaisai GeoMax - puiki kokybė ir kaina

TomasGPS » 11 Rgs 2010, 00:13

Ka: rašė:Sveiki forumo skaitytojai,

Pristatome Jums aukščiausios kokybės geodezinius prietaisus iš Šveicarijos


Nuo kada Geomax pasidare auksciausios kokybes? Negi jie kokybishkesni net uz Javada? :o
Leica tik tai Leica ir nieko daugiau ....
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 535
Užsiregistravo: 14 Geg 2009, 13:14
Miestas: Mančesteris

Re: Nauji prietaisai GeoMax - puiki kokybė ir kaina

TomasGPS » 11 Rgs 2010, 00:14

O gal ash ne taip supratau ir tas terminas 'Auksciausios kokybishkas' turetu buti prie zodzio Sveicarija? :idea:
Leica tik tai Leica ir nieko daugiau ....
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 535
Užsiregistravo: 14 Geg 2009, 13:14
Miestas: Mančesteris

Re: Nauji prietaisai GeoMax - puiki kokybė ir kaina

Ka: » 14 Rgs 2010, 01:25

TomasGPS rašė:O gal ash ne taip supratau ir tas terminas 'Auksciausios kokybishkas' turetu buti prie zodzio Sveicarija?
Tomai, pradėkite rašyti lietuviškai ir spėju, kad tamsta nusprendėte tapti daugiausia pranešimų parašiusiu forumo dalyviu, su kuo ir sveikinu. Tik nepamirškit: kiekis nelygu kokybei. Bet dėkui ir už tokius komentarus.

Papildysiu. Tikiuosi informacija kolegoms įdomi ir naudinga:

Kompanijos GeoMax AG būstinė yra Espenstrasse 135, CH-9443 Widnau, Switzerland. Kompanija priklauso - Hexagon Group (Švedija), kurie valdo garsias kompanijas kaip: ERDAS Inc., NovAtel Inc., Leica Geosystems AG, TESA SA ir t. t.. Iš viso apie 40 firmų. Šviežiausias, 2010 metų, Hexagon Group pirkinys - Intergraph Corporation už 2.125 mlrd. USD.

Aukščiausia kokybė - ne monopolija, jos turėtų siekti visi.
Su pagarba, Ka:
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 02 Bir 2009, 22:59
Miestas: Vilnius

Re: Nauji prietaisai GeoMax - puiki kokybė ir kaina

TomasGPS » 14 Rgs 2010, 09:16

Labai atsiprašau, kad nerašau lietuviškai, kadangi nesu Lietuvoje jau ne pirmas menuo. Dėkui už sveikininums, bet daugiausiai parašes pranešimų aš jau buvau beveik prieš metus, kai aktyviai bandžiau spręsti Lietuvos geodezinių punktų tiksluma GPS refencinių tinklų atžvilgiu. Tada ir parašiau daug žinučių prašydamas pagalbos besiskundžianties matininkams, tačiau visi nusispjove paskaitę jas išskyrus geocad. ;)

O kadangi aš ne taip dažnai užsuku i geoturgų (buna kad tik kartą į menesį), tad bandau skaityti viską ką praleidau ir atsakyti, tad tikiuosi suprasite, kad ne šiaip sau viena diena forume atsiranda daug mano atsakymų. :geek:

Nesu aš toks tamsus, bet apie Geomax irgi jau domejausi prieš metus ir galiu pridurti, kad kai kuriuose prietaisuose veikia identiška Leica'i prietaisų vidinė programinė įranga su keliais pakeitimais. Hexagonas jau susipirkęs daugybę imonių, o tos pačios veiklos įmonės turi kazkiek bendradarbiauti, nors ir yra konkurentai.

Kalbant apie kokybę, negaliu pasakyti ar kokybiški ar ne, iš išvaizdos gali atrodyti visi kokybiški, o laikas parodys kaip yra iš tikrųjų. Mano asmeninė nuomonė: aš abejoju Geomax kokybiškumu (nes naudoja svetimas dalis), jau tikrai manau kad Javad bus kokybiškesnis nei Geomax. Ir kadangi kainos santykis yra didelis, tad pigus prietaisas negali būti geresnis už tą kuriam gamintojas išleidžia daugiau pinigų kokybei ir kitoms savybėms gerinti. Tačiau tai ne reiškia kad pigesnis prietaisas yra netinkamas ar visai jau trumpai laikys. - Mano asmeinė nuomonė. Apie kitus faktorius neminėsiu dėl laiko stokos.

Mano gyvenimo patirtis apie kokybę sudaryta, žinau puikiai iš patirties kai visos dalys pagamintos ir ištestuotos vieno gamintojo ir jo kaina yra gerokai didesnė, nei to kuris tik surenka paskubom atskiras 'atsitiktines' dalis ir kiša 'bet kokia' netestuota iki galo programinę įrangą, nieko nuostabaus kad tokiais prietaisais negali taip jau ir pasitikėti visu 100 procentu.
Leica tik tai Leica ir nieko daugiau ....
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 535
Užsiregistravo: 14 Geg 2009, 13:14
Miestas: Mančesteris

Re: Nauji prietaisai GeoMax - puiki kokybė ir kaina

Ka: » 16 Rgs 2010, 23:01

TomasGPS rašė:o laikas parodys kaip yra iš tikrųjų.
Sutinku 100%.
TomasGPS rašė:Mano asmeninė nuomonė: aš abejoju Geomax kokybiškumu (nes naudoja svetimas dalis)
O čia jau ne visai taip arba pateikite įrodymų. Aš manau, kad dalis jų yra identiški jūsų prietaisams, tik atsisakant tam tikrų labai brangių mazgų, kurie realiame darbe labai retai reikalingi.
TomasGPS rašė:jau tikrai manau kad Javad bus kokybiškesnis nei Geomax.
Javad aš nedrįstu lyginti, nes tai kitos kartos imtuvai.
TomasGPS rašė:Ir kadangi kainos santykis yra didelis, tad pigus prietaisas negali būti geresnis už tą kuriam gamintojas išleidžia daugiau pinigų kokybei ir kitoms savybėms gerinti.
Yra skirtingos rinkos, kur gamybininkui rentabilu įsigyti patį moderniausią prietaisą, kai mūsų krašte tik nedaugeliui tai gali apsimokėti ir toks instrumentas įsigyjamas visam gyvenimui.
TomasGPS rašė:Mano gyvenimo patirtis apie kokybę sudaryta, žinau puikiai iš patirties kai visos dalys pagamintos ir ištestuotos vieno gamintojo ir jo kaina yra gerokai didesnė, nei to kuris tik surenka paskubom atskiras 'atsitiktines' dalis ir kiša 'bet kokia' netestuota iki galo programinę įrangą, nieko nuostabaus kad tokiais prietaisais negali taip jau ir pasitikėti visu 100 procentu.
Manau, kad tai taikote instrumentams kurie yra suprojektuoti ir pagaminti Kinijoje.
Jei tai taikote GeoMax tai arba labai klystate arba prašom kloti faktus.
Aš trūkumų asmeniškai dar neradau, lazeriniai nivelyrai yra bene populiariausi ir geriausi (ankščiau jie buvo gaminami su sokkia vardu) ir tai pirmi tacheometrai į kuriuos aš pasikeisčiau savo meile Geodimeter ;) ir būtent dėl kainos ir kokybės.

Bet kam čia mes tuščiai tarpusavį kalbamės yra kolegų pristatymai:
http://www.laserpribor.ru/shop/taheomet ... 0%B5%D0%BE
Su pagarba, Ka:
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 02 Bir 2009, 22:59
Miestas: Vilnius

Re: Nauji prietaisai GeoMax - puiki kokybė ir kaina

shatras » 22 Rgs 2010, 22:34

Kokios kainos?
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 29 Bal 2010, 11:20

Re: Nauji prietaisai GeoMax - puiki kokybė ir kaina

Ka: » 22 Rgs 2010, 22:44

shatras rašė:Kokios kainos?
Tikiuosi tiks, tik būt gerai žinoti, kas domina?
Su pagarba, Ka:
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 02 Bir 2009, 22:59
Miestas: Vilnius

Re: Nauji prietaisai GeoMax - puiki kokybė ir kaina

dainysas » 27 Rgs 2010, 21:05

kokia budu pigiausio dvidaznio GPS kaina? arba duok kontaktus pasuksiu
Vartotojo avataras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 25 Vas 2010, 10:11

Re: Nauji prietaisai GeoMax - puiki kokybė ir kaina

Ka: » 27 Rgs 2010, 21:28

dainysas rašė:arba duok kontaktus pasuksiu

Prašom:
(85) 2778663 Telefonas & faksas
(8) 65075001 GSM
El. paštas: info@geomax.lt
Skype: gnss.lt
Su pagarba, Ka:
Vartotojo avataras
Veteranas
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 02 Bir 2009, 22:59
Miestas: Vilnius


Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 19 svečių